Кожне звернення громадян району –  на контролі Жмеринської районної військової адміністрації.

Кожне звернення громадян району – на контролі Жмеринської районної військової адміністрації.

Вчора головою Жмеринської районної військової адміністрації Інною Цимбал проведено робочу зустріч із начальником міського відділення поштового зв’язку м. Жмеринка Ольгою Однороб за участі заступника голови Жмеринської РВА Євгенія Корнійчука, во керівника апарату Віри Гуменюк щодо питання роботи поштових відділень у населених пунктах району.

Цьому передувало звернення окремих старост старостинських округів Жмеринської тергромади, які мають зауваження до функціонування поштових відділень. Їх хвилює той факт, що наразі змінюється формат роботи пошти: замість листонош, які проживали у населених пунктах та виконували там свою роботу, наразі запроваджуються мобільні поштові бригади.Є плюси у цій справі, але і є, на думку заявників, й окрема тимчасова неврегульованість змін.

Ольга Анатоліївна висвітлила нюанси роботи пересувних відділень поштового зв’язку в сільській місцевості та очікування. У телефонному режимі поспілкувалися з окремими старостами громад району, домовилися у найближчий час зустрітися із обласним керівництвомВінницької дирекції акціонерного товариства «УКРПОШТА» для вироблення єдиного механізму роботи пошти із врахуванням специфіки населених пунктів району

1818Поделились: 5НравитсяКомментироватьПоделиться