Футбольні матчі на підтримку ЗСУ

Футбольні матчі на підтримку ЗСУ

В квітні на стадіоні «Колос» Шаргородської  міської територіальної громади відбулись благодійні футбольні матчі за ініціативи Жмеринської районної військової адміністрації, Жмеринської районної організації ВФСТ «Колос» та Шаргородської федерації футболу  при підтримці Вінницької обласної асоціації футболу та ТМ «Яско».

 Участь у  іграх взяли команди Жмеринки, Шаргорода, Вінниці та збірна команда вимушених переселенців, що тимчасово проживають в обласному центрі. За внески команд,  зібрані кошти під час матчів від уболівальників  і ТМ «Яско» було придбано необхідні засоби та техніка для бійців ЗСУ. Вінницька обласна  асоціація футболу усім переселенцям, які були на стадіоні вручила подарунки та м’ячі. 

Гравці команд – учасниць благодійних футбольних матчів отримали подяки від Вінницької територіальної організації «Колос», а команда – переможець пам’ятний кубок від Жмеринської районної організації ВФСТ «Колос» та Шаргородської федерації футболу.

І надалі  плануються такі матчі для допомоги воїнів, які віддано боронять Україну. Це можливість поєднати здоровий спосіб життя та благодійність.

Разом до перемоги

Залишити відповідь