Газовики області разом із колегами з Київщини відновили газопостачання до 63 200 споживачів

З 15 по 29 квітня 10 бригад АТ «Вінницягаз» надали допомогу газовикам Київщини у відновленні газопроводів, потрощених обстрілами та бомбардуваннями. Разом з колегами відновили газопостачання до 63 200 споживачів.

«Хотілося допомогти людям у біді…» – зазначають співробітники підприємства.

Працювали у с. Горенка та м. Гостомель. Вінницькі газовики були вражені масштабами руйнувань, які нанесли рашисти. Від деяких будинків не лишилося каменя на камені, не кажучи вже про газову інфраструктуру.

Працювали по 12 годин, увесь світловий день, без вихідних, аби швидше відновити подачу газу людям. А з ним – і тепло, і гарячу воду, і можливість приготувати їжу.

Працювали за схемами, які надали колеги з Київоблгазу. Перевіряли кожен будинок. Де можна було – відновлювали газопостачання. Понад 100 зруйнованих вщент будинків від’єднали від мережі.

Ускладнювали роботи шалені руйнування та небезпека на кожному кроці – залишені окупантами снаряди і міни.

Наші фахівці зробили все від них залежне, аби повернути людям з Київщини хоч трохи комфорту.

Враженнями ділиться майстер групи експлуатації мереж АТ «Вінницягаз» Валерій Чуйко.

Відео за посиланням: https://cutt.ly/dHwhBu0

Джерело: АТ «Вінницягаз»