Кожен наближає Перемогу!

Кожен наближає Перемогу!

Спеціалізований автомобіль Мерседес 1120 отримало Шаргородське відділення Жмеринського районного управління Головного управління державної служби надзвичайних ситуацій України у Вінницькій області.

Придбане спеціалізоване авто за кошти відомого на Вінниччині мецената, шаргородця Винокура Ігоря Михайловича та його родини.

На прохання Ігоря Михайловича Жмеринська районна військова адміністрація спільно із відділом митного оформлення №2 у Жмеринці Вінницької митниці ДФС та особисто начальником відділу Юрієм Палієм забезпечувала сприяння в оформленні відповідних документів: оскільки для спеціалізованого транспорту, на відміну від приватного, для якого спрощені наразі процедури ввезення, залишаються обов’язкові юридичні вимоги до ввізних документів.

Начальник Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Руслан Шевчук анонсував, що невдовзі подібний автомобіль буде передано і в Жмеринку!

За дорученням голови Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова голова Жмеринської адміністрації Інна Цимбал поінформувала, що наразі Державною службою надзвичайних ситуацій України забезпечується належна комплектація підрозділів на місцях, при цьому та допомога, що надається меценатами стає достойним доповненням при щоденних значних витратах служби.

Крок за кроком до Перемоги! Слава Україні!🇺🇦

Leave a Reply