На Вінниччині встановлено заборону на відвідування лісів населенням

На Вінниччині встановлено заборону на відвідування лісів населенням

Начальник Вінницької обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Борзов 28 березня 2022 року підписав наказ «Про встановлення заборони на відвідування лісів населенням».

Це пов’язано реальною загрозою виникнення пожеж у лісах та мінімізації їх наслідків.

Згідно з наказом, у  період воєнного стану населенню заборонено відвідування лісів та в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів й іншої самохідної техніки за винятком тих, що використовуються для потреб лісогосподарської діяльності у період воєнного стану та високої пожежної небезпеки.

Районним військовим адміністраціям, постійним лісокористувачам,  разом з органами місцевого самоврядування, необхідно забезпечити інформування населення про заборону відвідування лісів та додержання вимог законодавства у сфері пожежної безпеки.

Також наказом передбачено здійснення контролю за недопущенням перебування у лісах населення і транспортних засобів та заходи щодо охорони і захисту лісів, попередження виникнення лісових пожеж, залучення у встановленому порядку до ліквідації пожеж, у  разі їх виникнення, місцевого населення та необхідних технічних засобів.

Залишити відповідь