Завдяки Збройним Силам України Вінниччина сьогодні працює. Військові тримають оборону, а нам треба забезпечувати життя області і України, – Сергій Борзов

Завдяки Збройним Силам України Вінниччина сьогодні працює. Військові тримають оборону, а нам треба забезпечувати життя області і України, – Сергій Борзов

Начальник ОВА Сергій Борзов поінформував про ситуацію в області станом на 28 березня 2022 року

«33-й день війни… 33 дні як один безкінечний день…Дякуючи Збройним Силам України Вінниччина сьогодні працює. Йде посівна.Погода сприяє. Дякую платникам податків. Попри воєнний стан бізнес В області поновлює та навіть активізує свою діяльність. На робочі місця повертаються працівники, яким виплачуються зарплати. Оживає споживчий ринок», – зазначив Сергій Борзов.

Лише за три тижні березня, платники Вінниччини перерахували до зведеного бюджету 878,5 млн грн, (з них до місцевих бюджетів надійшло 499,3 млн грн.). Окрім того ще 505,1 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування були спрямовані до спецфондів.

За сумами податкових платежів березня найвагомішими є податок на доходи фізичних осіб – 503,4 млн грн, податок на прибуток – 218,7 млн грн, податок на додану вартість – 40 млн грн.

Очільник області також подякував представникам великого бізнесу за громадянську позицію. Сплачені податки – це фінансова стабільність та належне функціонування територіальних громад.

Начальник ОВА підкреслив: «Військові тримають оборону, а нам треба забезпечувати життя області і України. Щодня ми приймаємо людей, які у нас шукають спокою. Дехто залишається жити на Вінниччині. Їм потрібна допомогаВінниччина стала другою домівкою для десятків тисяч наших людей, яких війна змусила шукати безпечний прихисток та розгорнула потужний гуманітарний штаб для надання допомоги всім, хто опинився в скруті».

У Вінницькій області на постійному проживанні з перебуває 57636 біженців, з них 283 – маломобільні особи та 15 522 дитини.

Біженці перемістились з Київської, Донецької, Миколаївської, Одеської, Запорізької, Черкаської областей, м. Харків, м. Херсон, Буча, Мелітополь, Ірпінь, Чернігів, Слов’янськ тощо.

Станом на 27 березня на Вінниччині вже 4779 осіб отримали довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Дані кожного дня оновлюються.

«Дякую вінничанам за розуміння і підтримку. – зазначив Сергій Борзов. – Окремо хочу звернутись до наших медиків – ви повертаєте життя. Це головне сьогодні для України! Нам, українцям, жити на своїй землі! Слава ЗСУ!»

Відео на офіційній сторінці Начальника ОВА за посиланням: https://cutt.ly/XDzvgkU 

Leave a Reply