CCД Жмеринської РДА провела перевірку умов навчання, виховання та утримання дітей – учнів Комунального закладу «Буднянська спеціальна школа» Вінницької обласної ради

CCД Жмеринської РДА провела перевірку умов навчання, виховання та утримання дітей – учнів Комунального закладу «Буднянська спеціальна школа» Вінницької обласної ради

23 лютого 2022 р. за дорученням голови Жмеринської районної державної адміністрації Інни Цимбал комісія в складі заступника голови Жмеринської райдержадміністрації Вадима Соляника, начальника Cлужби у справах дітей Жмеринської райдержадміністрації Олега Школяра, головних спеціалістів Cужби у справах дітей Жмеринської райдержадміністрації Олени Бойченко та Анастасії Шрейнер, головного спеціаліста служби у справах дітей Шаргородської міської ради Сніжани Бабій провела перевірку умов навчання, виховання та утримання дітей – учнів Комунального закладу «Буднянська спеціальна школа» Вінницької обласної ради.

Інформуємо, що на даний момент в закладі навчається 66 учнів, в тому числі 5, які перебувають у складних життєвих обставинах. З них цілодобово за заявою батьків в закладі перебувають 65 дітей. Навчальний процес відбувається в облаштованих індивідуальними партами, телевізорами, фліпчартами класних кімнатах. Класні кімнати трудового навчання забезпечені електричними швейними машинками та столярним обладнанням. Навчальний процес відбувається відповідно навчальної програми закладу. Для дітей у позаурочний час функціонують гуртки «Умілі ручки», «Веселі нотки», «Лідер», «Юніор», танцювальний тощо. Спальні кімнати обладнані індивідуальними ліжками, прикроватними тумбочками, шафами загального користування, телевізорами. Деякі спальні кімнати потребують косметичного ремонту. Вихованці закладу забезпечені 5-разовим харчуванням.

Також комісія провела перевірку порядку дій закладу у випадку введення надзвичайного стану. За результатами перевірки складено акт, в якому зазначено, що адміністрацією закладу створено належні умови для навчання, виховання та проживання учнів, права дітей не порушуються.

Залишити відповідь