За 2 місяці курсування поїзд із найдовшим маршрутом №5/6 Маріуполь — Рахів перевіз 27 тисяч пасажирів

За 2 місяці курсування поїзд із найдовшим маршрутом №5/6 Маріуполь — Рахів перевіз 27 тисяч пасажирів

Укрзалізниця запустила новий поїзд із найдовшим маршрутом № 5/6 сполученням Маріуполь — Рахів з нового графіка руху поїздів на 2021/2022 рік. Трохи більше ніж за два місяці курсування цей поїзд перевіз 27 тис. пасажирів.

Так, у напрямку з Маріуполя до Рахова цим поїздом скористались 13,6 тис. пасажирів. У зворотному напрямку, з Рахова до Маріуполя, поїздом мандрували 13,4 тис. пасажирів. При цьому середня населеність поїзда склала 92-93 %.Поїзд № 5/6 долає найдовший пасажирський маршрут у країні, проходячи на шляху прямування 1806 км. Він їде через 12 областей, зупиняючись у 7 з них, і з’єднує західні регіони: Закарпаття, Франківщину та Львівщину зі східними — Дніпропетровською, Запорізькою та Донецькою областями.

У складі поїзда курсують нові вагони, які були збудовані у 2021 році українським виробником та придбані за державні кошти в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Нагадаємо, що в День єднання, 16 лютого, цей потяг став справджнім «Поїздом єднання»: відправившись з Рахова, він віз до Маріуполя прапор України, який мешканці міст, активісти та громадські діячі на знак єдності підписували на кожній із зупинок.

#ВеликеБудівництво#ВеликеБудівництвоЗалізніЗміни #Жмеринська_РДА

Залишити відповідь