Робоча нарада

Робоча нарада

09 лютого, голова районної державної адміністрації Цимбал Інна провела робочу нараду за участі в.о. голови Жмеринської районної ради Віктором Мурашко та керівниками структурних підрозділів районної державної адміністрації.

У ході наради обговорено завдання, які визначено дорученням Прем’єр Міністра України Денисом Шмигалем та головою Вінницької облдержадміністрації Сергієм Борзовим щодо формування переліку критично-важливих об’єктів та комунікацій інфраструктури на відповідних територіях.

Інна Володимирівна довела присутнім вимоги та критерії, які визначені Законом України від 16 листопада 2021 року № 1882-ІX «Про критичну інфраструктуру».

Із керівником Жмеринської районної ради Віктором Миколайовичем було погоджено в рамках законодавчого поля порядок спільних дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо виконання поставлених завдань. Відповідно до доручень вищестоящих органів виконавчої влади районною державною адміністрацією та міськими, сільськими, селищною радами організовано роботу щодо визначення об’єктів, що будуть включені в перелік об’єктів критичної інфраструктури, які підлягають обороні і охороні в особливий період.

Leave a Reply