Найвища на землі краса – краса материнства!

Найвища на землі краса – краса материнства!

Урочисте вручення посвідчень та нагрудних знаків до почесного звання України «Мати-героїня» відбулося сьогодні у Жмеринській райдержадміністрації.

З великою шаною та повагою до матерів – героїнь, сьогодні, 08 лютого, на Жмеринщину завітала Ірина Борзова Народний депутат України для виконання почесної місії – вручення нагрудного знаку «Мати – героїня» та відповідного посвідчення матерям, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей.

Відповідно до Указу Президента України, за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку, вручено посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України «Мати-героїня» багатодітним матерям:

Брижатій Оксані Леонідівні, багатодітній матері 7 дітей (5 синів, 2 дочки), с. Почапинці.

Глінській Олені Леонідівні багатодітній матері, яка народила і виховує 6 дітей (2 сини, 4 дочки), м. Жмеринка.

Корицькій Олені Олександрівні багатодітній матері, яка народила і виховує 5 дітей (3 сини, 2 дочки), м. Жмеринка.

Куделевій Катерині Михайлівні – багатодітній матері, яка народила і виховує 6 дітей (4 сини, 2 дочки), м. Жмеринка.

Степанюк Юлії Анатоліївні – багатодітній матері, яка народила та визовує 5 дітей (3 сини, 2 дочки), м. Жмеринка.

Теплими словами, квітами та подарунками Ірина Наумівна привітала матерів, побажала довгих років життя, здоров’я, терпіння, любові, добробуту та щасливої долі для їхніх дітей.

На честь матерів-героїнь звучали привітання від голови Жмеринської райдержадміністрації Цимбал Інна , яка зазначила, що ці державні нагороди є визнанням материнської самовідданості, наполегливої і кропіткої праці та любові, які вони вкладають у виховання своїх дітей, не шкодуючи здоров’я, часу, недоспаних ночей та переживань.

Сьогоднішній захід переконливо довів, що щасливий дім той, де багато дітей. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків. І кожна жінка сьогодні подумки сказала: “Я щаслива, бо я – мама”.

У кожного своя особлива місія, одні народжують та виховують молоде покоління, інші – захищають та оберігають наш спокій.

Сьогодні в залі були присутні люди – справжні герої, на долю яких випали найтяжчі випробовування, які на передовій боронили цілісність й суверенітет України – Нєвський Станіслав Вікторович та Луков Віталій Леонідович. Вони отримали Почесні грамоти Вінницької облдержадміністрації та Вінницької обласної ради та щирі слова вдячності за героїчне виконання громадянського обов’язку.

Leave a Reply