Сергій Борзов:Освіта – це інвестиції у майбутнє.«Велике будівництво -2021»

Сергій Борзов:Освіта – це інвестиції у майбутнє.«Велике будівництво -2021»

Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» для 110 дітей Гайсинської громади у 2022 році відкриє двері оновлений дошкільний заклад «Теремок».

Голова ОДА Сергій Борзов зазначає: «Тепер тут все нове: реконструкцією будо передбачено і енергозбереження, і сучасний комфорт. У Гайсині, як і скрізь у містах, не вистачає місць в міських дошкільних закладах. І саме оновлення старого дитсадка виправить ситуацію».

Гайсинський «Теремок» був збудований в 1983 році цукровим заводом. Тоді це був відомчий дитсадочок. 10 років дитячий садок стояв зачинений!

Реконструкцію розпочали ще у 2017 році. Але тільки у 2020 році, завдяки  президентській програмі «Велике будівництво» розпочалась серйозна робота – держава допомогла з фінансуванням ремонту.  Загальний обсяг фінансування – понад 22 млн. грн.

«Інноваційність проекту,- додає Голова ОДА,- у застосуванні сучасних енергозберігаючих технологій: утеплення фасаду дитсадка, заміна системи опалення, водопостачання, водовідведення та електропостачання на більш ефективні. До речі, за новими стандартами на першому поверсі у групах підлога з підігрівом. Всього у садочку – 6 груп».

У місті Бар в рамках програми Президента України «Велике будівництво» капітально відремонтовано заклад дошкільної освіти – замінені вікна та двері, утеплені фасади тощо.

Перша черга реконструкції «Великого будівництва» завершена у 2021 році ще у двох садочках – у Сутисках та у Вінниці.  Тепер це такі заклади, про які роками мріяли і діти, і дорослі. Тут не лише все нове і гарне, насамперед – це сучасні технології.

«Завдяки «Великому будівництву», минулого року збудовано 2 малі групові будиночки для дітей-сиріт з інвалідністю у Стрижавці. Освіта – це інвестиції у майбутнє. Наша головна мета – створення комфортних умов для навчання та виховання дітей»,- підсумував Сергій Борзов.

Залишити відповідь