Доступ до якісного мобільного зв’язку й інтернету на дорогах – компонент Національної стратегії безбар’єрності,- Сергій Борзов

Доступ до якісного мобільного зв’язку й інтернету на дорогах – компонент Національної стратегії безбар’єрності,- Сергій Борзов

До кінця року якісним мобільним інтернетом будуть покриті всі міжнародні траси України. Про це зазначив Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА.Два найбільші мобільні оператори країни – Київстар і Vodafone – забезпечили 4G мережею 4 головні маршрути країни: Київ – Львів, Київ – Одеса, Київ – Харків та Київ – Дніпро.

Решта міжнародних шляхів мають отримати швидкісний інтернет до кінця 2022 року. А до 2024 року 4G з’явиться на всіх дорогах України та у сільській місцевості.

Відповідні кроки передбачають ліцензії мобільних операторів, повідомляють у Міністерстві цифрової трансформації.Швидкісний мобільний інтернет на дорогах – частина проєкту LTE900, що стартував улітку 2020 року. 20 вересня 2021 року Адміністрація Держспецзвʼязку видала наказ «Про затвердження Вимог щодо рівня якості послуг рухомого (мобільного) зв’язку», який встановлює сучасні показники якості звʼязку. Нещодавно ухвалений закон про регулятора, який буде контролювати виконання операторами зобов’язань.

«Доступ до якісного мобільного зв’язку й інтернету на дорогах – компонент Національної стратегії безбар’єрності. Першочергово йдеться про доступ до послуг онлайн для всіх суспільних груп. Цифрова безбар’єрність поліпшить життя громадян так само як і відновлена інфраструктура»,- підкреслив голова ОДА.

Залишити відповідь