У місті Бар модернізують дитсадок «Дружба».

У місті Бар модернізують дитсадок «Дружба».

Будівлю утеплили та замінили дах. Це перша черга реконструкції дошкільного закладу.

Кошти на це залучила з державного бюджету народна депутатка, голова Вінницької обласної організації партії «Слуга Народу» Ірина Борзова .

«Наступного року буде друга черга реконструкції. Об’єкт увійшов до програми #ВеликеБудівництво. Проведемо комплексний благоустрій із встановленням дитячих майданчиків та створимо сучасний доступний освітній простір в середині будівлі», – коментує Ірина Борзова.

Депутат від партії «Слуга Народу» Барської територіальної громади Євгеній Дубовий розповідає: дитсадок звели 33 роки тому

В будівлі функціонує два заклади: дошкільний навчальний заклад № 8 «Дружба» та міський центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест».

Сукупно заклади обслуговують 279 дітей з міста Бар та сіл району. 252 дітей – у дитсадку. Тут 12 груп загального розвитку та група інклюзивної освіти. 27 дітей відвідують центр «Еверест».

«Дуже важливо, створити для дітей сучасний освітній простір. Щоб було тепло і комфортно. Адже до утеплення будівлі під час опалювального сезону в окремих приміщеннях температура повітря була нижча за допустимий санітарний рівень», – сказав Євгеній Дубовий.

#Великебудівництво

Залишити відповідь