З Україною в серці

З Україною в серці

22 січня, у день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році на Софіївській площі у Києві, в Україні відзначають одне з найважливіших державних свят, роль якого важко переоцінити – День Соборності.

З цієї нагоди у Жмеринській райдержадміністрації відбувся урочистий захід, у якому взяли участь представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, громадськості, учасники АТО, волонтери.

Із привітальним словом до присутніх звернулась голова Жмеринської районної державної адміністрації Цимбал Інна, яка відзначила, що саме історичні події 22 січня 1919 року сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї. День Соборності України – це нагадування про те, що сила нашої держави — в єдності всіх українських земель, що ідея соборності України була однією з найзаповітніших мрій українців протягом довгих років.

За активну громадянську позицію по втіленню в життя принципів народовладдя та з нагоди Дня Соборності України, за дорученням Голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова, Інна Володимирівна вручила Почесні грамоти Вінницької ОДА учасникам бойових дій АТО, волонтерам, депутатам місцевих рад, працівникам установ та організацій району.

Також очільниця району наголосила, що ті події, які зараз відбуваються в Україні, вимагають від усіх нас єдності заради досягнення спільної мети – миру, а територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, навіки залишатиметься непорушною!

#Жмеринська_РДА

Залишити відповідь