Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ПОВІДОМЛЯЄ!!!

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів ПОВІДОМЛЯЄ!!!

Інформуємо операторів ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів та/або займаються їх виробництвом, щодо надходження повідомлень через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF:

 •   вiд 23 грудня 2021 року № 2021.7114 стосовно афлатоксинiв
  (В1=15,7; загальна кiлькiсть = 19,9 мкг / кг- ррЬ) в смажених фiсташках у
  шкарлупi, що експортувалися з Туреччини (виробник: Alagozleг Gida Paz. San. Ve Tic Ith Ihr Тurz, Ltd. Sti; експортер: Malatya Раzari Kuruyemiscilik Sanayi ve Ticaret A.S.) через Болгарію до України (отримувач: ТОВ «ОКЕАН КОМПАНІ  ТРЕЙД», вул. Миру 3, м. Київ, 03134 ).
 • вiд 28 грудня 2021 року № 2021.5998-fup 5 стосовно
  виявлення несанкціонованого використання лігноцелюлози у кружках, що
  експортувалися iз Швецiї ( постачальник: Espresso Gear, Billdal) до України
  (отримувач: ТОВ «Бюро Вин», вул. Мечнiкова 9, м. Київ, 01021)
 • Шановні оператори ринку!

Відповідно до частини 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», якщо оператор ринку вважає або має підстави вважати, що харчові продукти, які він ввіз (переслав) на митну територію України, виробив, переробив або обіг яких здійснює, не відповідають вимогам безпечності, він негайно розпочинає процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформує про виявлену невідповідність компетентний орган.

Якщо такі харчові продукти могли потенційно потрапити до споживача, оператор ринку інформує споживачів про причини їх вилучення та у разі потреби відкликає харчові продукти, якщо застосування інших заходів є недостатнім для досягнення прийнятного рівня захисту здоров’я споживачів.

Шановні споживачі!

У разі виявлення даної невідповідної продукції в обігу просимо негайно повідомити Жмеринське управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за адресою: 

вул. Братерства, 40, м. Жмеринка, 23100, тел. (04332) 5-07-96,

e-mail: zhmerynka@vingudpss.gov.ua.

Залишити відповідь