Сергій Борзов: 11 проєктів за кошти ДФРР плануємо реалізовувати у 2022 році в області за програмою Президента України «Велике Будівництво»

Сергій Борзов: 11 проєктів за кошти ДФРР плануємо реалізовувати у 2022 році в області за програмою Президента України «Велике Будівництво»

Під головуванням Голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова,11 січня відбулось засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних  програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році.

Участь у засіданні взяли: Перший заступник Голови  облдержадміністрації Наталя Заболотна, заступники голови Сергій Здітовецький та Олександр Піщик, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко та інші члени комісії.

Регіональна комісія  одноголосно  підтримала 14 проєктів Вінницької області на 2022 рік, що можуть реалізуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомив Голова ОДА Сергій Борзов.

«152,8 млн грн – такою є загальна сума,- зазначив Сергій Борзов.- 11 із цих проєктів за кошти ДФРР плануємо реалізовувати у 2022 році у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво». Торік таких об’єктів було 8».

Голова ОДА зауважив, що за вимогами законодавства, першочергово до переліку включають перехідні проєкти з минулих років та проєкти, які відповідають пріоритетам, визначеним у Державній стратегії регіонального розвитку на період 2021-2027 роки. Зокрема такі:

6 нових проєктів, згідно з рейтинговою оцінкою за відповідними технічними завданнями, серед яких реконструкція стадіону в м. Бар,  будівництво спорткомплексу в смт Оратів; капітальний ремонт дитячого садочка в м. Могилів-Подільський та будівництво дошкільного закладу в с. Павлівка; реконструкція закладів освіти в смт Крижопіль та с. Борівка;

8 перехідних проєктів з реконструкції будівлі інноваційно-технологічного парку в м. Вінниці, спального корпусу Хмільницької фізлікарні, закладу оздоровлення та відпочинку «Подільська казка» в с. Ободівка, 2-х дошкільних навчальних закладів у м. Вінниці та смт Сутиски, приміщень під концертну залу в м. Вінниці,благоустрій частини території «Палацу Потоцьких» у м. Тульчині та будівництво спортивної споруди в м. Гнівані.

«Попереду – затвердження вінницьких об’єктів на комісії Мінреогіону»,- підсумував  очільник області.

Залишити відповідь