Передріздвяне диво

Передріздвяне диво

Напередодні Різдвяних свят кожен з нас може робити добрі справи, стати добрим чарівником і подарувати диво дітям, які найбільше потребують турботи й уваги, аби кожна дитина повірила, що мрії мають здатність здійснюватися!

Сьогодні, 05 січня, у Будинку культури відбулось свято для дітей пільгових категорій Жмеринської, Северинівської та Станіславчицької територіальних громад у рамках проведення акції до новорічних та різдвяних свят, ініційованої головою Вінницької ОДА Сергієм Борзовим.

Із переконанням, що у кожної дитини має бути справжнє дитинство – з новорічною казкою та подарунками, до Будинку культури завітала голова Жмеринської райдержадміністрації, депутат Вінницької обласної ради Цимбал Інна, за чиїм сприянням було організовано величне дійство – діти мали змогу переглянути новорічну театралізовану виставу «Магічне дзеркало», поставлену працівниками та вихованцями Будинку культури.

У казковій атмосфері діти разом із батьками захоплено спостерігали за героями вистави, отримуючи позитивні емоції, незабутні враження та гарний настрій. По закінченні вистави Інна Володимирівна привітала присутніх та своїми побажаннями вселила в кожну дитину позитив і віру в добро. «Інколи здається, що в світі мало добра й позитиву, проте, дивлячись на захоплені очі дітей, щирі посмішки дорослих, мимоволі спадає на думку – за для цього варто жити, творити, дарувати радість оточуючим, – зазначила очільниця району та вручила чудові солодкі гостинці.

Також принагідно подякувала театралам за сучасну постановку новорічної казки. Підсумком свята стали віра в дива та здійснення бажань, радісні посмішки і гарний настрій дітей, втішені серця дорослих. Нехай їм і далі щастить на добрих людей, здатних дарувати казку! Нехай кожен новий рік приносить тільки радість і ні краплинки суму!

Залишити відповідь