Ямпільський міст – топ-об’єкт «Великого будівництва»

Ямпільський міст – топ-об’єкт «Великого будівництва»

Як повідомив Голова ОДА Сергій Борзов, сьогодні під час форуму «Велике будівництво: дороги та мости» група компаній «Автострада» презентувала свої топ-об’єкти та макети майбутнього Ямпільського мосту і лівобережної розв’язки Дарницького.

Заступник генерального директора Групи компаній «Автострада» Дмитро Троєкуров взяв участь у сайд-панелі та презентував ключові об’єкти компанії нинішнього дорожньо-будівельного сезону. Це, зокрема, 125 км траси Р-08 Немирів-Ямпіль та під’їздів до неї, які відновили за 90 днів.

Також на форумі були представлені макети майбутнього Ямпільського мосту, який сполучатиме Україну з Молдовою, та лівобережної розв’язки Дарницького мосту в Києві.

Презентували міністру інфраструктури Олександру Кубракову деталі проєкту і розповіли про проведену роботу з підготовки до будівництва мосту Ямпіль-Косеуць, а також про вирішення великої кількості бюрократичних питань: викуп паїв, замовлення металу, розробку проєктних рішень.

«Група компаній «Автострада» готова розпочати основні роботи одразу після узгодження точки примикання мосту з молдовської сторони», – зазначив очільник області.

#ВеликеБудівництво

Leave a Reply