Чим більше ми витрачаємо на спорт, – тим міцніше здоров’я громадян і менше витрачається на медицину, – Сергій Борзов

Чим більше ми витрачаємо на спорт, – тим міцніше здоров’я громадян і менше витрачається на медицину, – Сергій Борзов

У рамках робочої поїздки до Жмеринського району Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов разом із народним депутатом України Іриною Борзовою оглянули новий багатофункціональний спортмайданчик зі штучним покриттям, побудований в рамках «Великого будівництва» на території Ялтушківської загальноосвітньої школи Барської громади.

Під час зустрічі з мешканцями громади очільник області зазначив: «Чим більше ми витрачаємо на спорт, – тим міцніше здоров’я громадян і менше витрачається на медицину. Важливо, що відтепер юні футболісти мають свою базу. Щиро бажаю успіхів, а викладачеві – здібних учнів. Надихайте на перемоги – команду і кожного свого учня!»

У ході урочистого відкриття спортивного об’єкта Голова ОДА вручив подяки будівельникам за вчасне виконання робіт.

Загальні розміри спортивного майданчика становлять  44 метри по довжині та 24 метри по ширині об’єкта.

Огороджене футбольне поле із синтетичного покриття 42х22 метри улаштовано із синтетичного матеріалу «штучна трава» загальною площею покриття 924 м. кв.

Також тут облаштовані місця для вболівальників.

Народний депутат України Ірина Борзова, спілкуючись із мешканцями громади, зауважила: «Я дуже рада бути сьогодні разом з вами. Ми виконали ту обіцянку, яку дали вам під час зустрічі на початку року. Я, як народний депутат України, відповідно до програми соціально-економічного розвитку, залучила з державного бюджету 2,2  млн грн для того, щоб у Ялтушківській опорній школі для дітей та молоді був багатофункціональний спортивний майданчик. Дорогі діти, ви дуже талановиті. Я пишаюся вами. Бажаю, щоб цей спортивний майданчик був вам у нагоді і щоб, можливо, через декілька років ми дізнавалися про ваші досягнення зі ЗМІ як про майбутніх чемпіонів. Дякую вам».

Вона також додала, що саме такі спортивні майданчики повинні бути в кожній громаді, біля кожної школи.

«Це також наш спільний пріоритет роботи у 2022 році», – підкреслила Ірина Борзова.

На завершення зустрічі очільник області запевнив, що робота в напрямку оновлення та розвитку спортивної інфраструктури громад триватиме і надалі.

Залишити відповідь