Сергій Борзов: У Барському ДНЗ «Дружба» завершено першу чергу реконструкції – президентська програма «Велике Будівництво» якісно змінює освітній простір області

Сергій Борзов: У Барському ДНЗ «Дружба» завершено першу чергу реконструкції – президентська програма «Велике Будівництво» якісно змінює освітній простір області

Сьогодні, 23 грудня, під час робочої поїздки до Жмеринського району, Голова ОДА Сергій Борзов та народний депутат України Ірина Борзова оглянули  приміщення  реконструйованого ДНЗ №8 «Дружба» у м. Бар. Цьогоріч  у закладі замінили вікна, двері та утеплили фасад.

Об’єкт увійшов до програми Президента «Велике Будівництво» та був оновлений за кошти прорами соціально-економічного розвитку, завдяки ініціативи народного депутата України Ірини Борзової.

«Цього року будівлю дитсадка утеплено і замінено дах. Це перша черга реконструкції дошкільного закладу,- зазначає Ірина Борзова

Наступного року буде друга черга реконструкції. Проведемо комплексний благоустрій, адже дитячий садочок був зведений 33 роки томуДуже важливо, створити для дітей сучасний освітній простір. Щоб було тепло і комфортно. Оскільки до утеплення будівлі, під час опалювального сезону, в окремих приміщеннях температура повітря була нижча за допустимий санітарний рівень».

Під час відкриття реконструйованого ДНЗ «Дружба» Голова ОДА Сергій Борзов  відмітив, що програма Президента України Володимира Зеленського  «Велике Будівництво» дозволяє якісно змінювати освітній простір області.

«Це перша черга реконструкції дитячого садочка, яка є частиною комплексного проекту, що передбачає і облаштування внутрішнього освітнього простору і повний комплекс благоустрою території з дитячими майданчиками,- зазначив Сергій Борзов. –  У 2022 році роботи продовжаться. І біля  будівлі, і в самому приміщенні освітній простір буде відповідати усім стандартам  безбар’єрності та доступності».

Заступник Голови ОДА Олександр Піщик запевнив, що на сьогоднішній день проектування другої черги будівництва вже на завершальній стадії: «Пройдено експертизу, виділені кошти з місцевого бюджету, тож наразі будемо проводити тендерну процедуру»,- зазначив посадовець.

Загальна кошторисна вартість будівництва –  7 801,008тис.грн.

Передбачена сума фінансування на 2021 рік 6 400,00тис.грн. – за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

«Бюджетні кошти –  це гроші  платників податків. Вони повинні направлятись на покращення життя людей, створення комфортних умов та розвиток громад»,- підкреслив у підсумку Сергій Борзов.

Довідково:

В будівлі функціонує два заклади: дошкільний навчальний заклад № 8 «Дружба» та міський центр соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Еверест».

Сукупно заклади обслуговують 279 дітей з міста Бар та сіл району.

252 дітей – у дитсадку. Тут 12 груп загального розвитку та група інклюзивної освіти. 27 дітей відвідують центр «Еверест».

Залишити відповідь