«Велике Будівництво» у Браїлові: на місці забутого довгобуду виріс сучасний спортивно-оздоровчий комплекс «Авангард» – Сергій Борзов

«Велике Будівництво» у Браїлові: на місці забутого довгобуду виріс сучасний спортивно-оздоровчий комплекс «Авангард» – Сергій Борзов

У Жмеринській громаді сьогодні знакова подія –  у Браїлові завершили будівництво спортивно-оздоровчого комплексу «Авангард».

На відкриття об’єкту, добудованого завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво», завітали Голова ОДА Сергій Борзов, народний депутат України Ірина Борзова, керівники району.

Зовсім недавно, наприкінці листопада, під час робочої поїздки до Жмеринського району, очільник області відвідав будівельний майданчик СК «Авангард». Вже тоді підрядники обіцяли завершити будівельні роботи до кінця  поточного року.

«Спортивна  зала  СК «Авангард»  збудована за півроку фактично з нуля,- зауважив Сергій Борзов, оглядаючи готовий об’єкт,-  Дякую усій команді будівельників – встигли  до кінця 2021 року. Обіцяли – зробили! З радістю відкриваємо по області інфраструктурні об’єкти: дитячі садочки, школи, лікарні, спортивні комплекси. Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» по всій країні добудовуються довгобуди, які роками стояли».

Браїлівський спорткомплекс один з таких довгобудів. Його включили до програми «Велике Будівництво» за ініціативи народного депутата України Ірини Борзової. « Я рада тому, що свої обіцянки як народний депутат виконую!,- зазначила народна обраниця. – На початку 2021 року, під час візиту у Браїлів, я дала обіцянку громаді посприяти добудові покинутого і забутого довгобуду…Це вдалося зробити ,завдячуючи програмі Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво». Приємно, що сьогодні молодь та діти Жмеринської громади  мають сучасний спорткомплекс «Авангард » для занять спортом».

Вінницька ОДА скоригувала проектну документацію і, фактично за ті кошти, які були передбачені на фінансування з державного бюджету, була виконана реконструкція з добудовою спортзалу. «Загальна кошторисна вартість цього проекту складає майже 24 млн грн. Було також використано 4 млн грн  з ДФРР і  частково з місцевого бюджету як спів фінансування. У 2021 році було передбачено державне фінансування 16 млн грн,  які були повністю використані і ще додатково 2 млн грн інфраструктурної субвенції . Наразі вже повністю завершений весь цикл робіт. Будівля фактично є незалежною, маючи всі автономні мережі, вона енергоефективна і готова до використання за призначенням»,- коментує профільний заступник Голови ОДА Олександр Піщик. Спортивну залу  обігріватиме потужна твердопаливна модульна котельня з системою вентиляції  повітря.

«Спорткомплекс «Авангард» – знаковий об’єкт для Браїлова.

Люди його чекали: хтось вірив, а хтось – ні, в те, що він буде добудований.

Тож сьогодні приємна новина для Жмеринської громади – відкрито потужний спортивний об’єкт, який в подальшому буде слугувати і дітям, і дорослим.

Спорт – це сила нашої нації!»,- підсумував Сергій Борзов, оглянувши спортивний  об’єкт, збудований за останніми будівельними стандартами

Leave a Reply