Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр отримав обладнання для кисневої станції

Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр отримав обладнання для кисневої станції

На сьогодні медзаклад приймає хворих на COVID-19, тож для безперебійного забезпечення киснем в обласному фтизіопульмологічному центрі встановлять обладнання для кисневої станції.

У листопаді поточного року Вінниччина отримала 17 мільйонів гривень державної субвенції на кисневі станції та кріогенні газифікатори. Їх отримують ті заклади, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам хворим на COVID-19.

«Ми отримали обладнання для монтування кисневої станції. Наразі наш заклад перебуває в черзі на монтаж робіт. Після монтажу, матимемо кілька джерел постачання кисню до пацієнтів – балони з киснем, кріоцистерна і киснева станція. Це забезпечить безперебійну роботу лікарень і врятує людські життя», – відзначив директор закладу Олександр Служивий.

Директорка Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА Ольга Задорожна  зауважила, що в рамках субвенції також отримають кисневі станції такі медзаклади:

Барська міська лікарня;

Шаргородська міська лікарня;

Ладижинська міська лікарня. 

Кріогенні газифікатори отримають:

Жмеринська центральна районна лікарня,

Калинівська центральна районна лікарня;

Могилів-Подільська ОЛІЛ;

Гайсинська центральна районна лікарня;

Немирівська міська лікарня.

«Обладнання поступово надходить до закладів, десь уже розпочали монтажні роботи, в когось розпочнуться за кілька тижнів. Наразі це обладнання необхідне для пацієнтів із COVID-19. Однак, після закінчення пандемії це все залишиться у закладах та використовуватиметься для лікування хворих», – зауважила Ольга Задорожна.

Залишити відповідь