ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ !

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ТА ОПЕРАТОРІВ РИНКУ ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬ ОБІГ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ !

Інформуємо операторів ринку, які здійснюють обіг харчових продуктів та/або займаються їх виробництвом, щодо надходження повідомлень через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів RASFF:

від 06 грудня 2021 року № 2021.6641-fup 2 стосовно виявлення Salmonella (present/25g) у курятині, що експортувалась з Польщі (виробник: WCF Corp. Sp. z o. o., Warszawa) до України (отримувачі: ТОВ «М’ясний торговий дім», вул. Академіка Каблукова, 21, оф. 1-2, м. Київ, 03065; ТОВ «Ред Міт», Південне шосе, 57, оф. 44, м. Запоріжжя 69032).

Шановні оператори ринку!

Відповідно до частини 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», якщо оператор ринку вважає або має підстави вважати, що харчові продукти, які він ввіз (переслав) на митну територію України, виробив, переробив або обіг яких здійснює, не відповідають вимогам безпечності, він негайно розпочинає процедуру вилучення цих харчових продуктів з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформує про виявлену невідповідність компетентний орган. Якщо такі харчові продукти могли потенційно потрапити до споживача, оператор ринку інформує споживачів про причини їх вилучення та у разі потреби відкликає харчові продукти, якщо застосування інших заходів є недостатнім для досягнення прийнятного рівня захисту здоров’я споживачів.

Шановні споживачі!

У разі виявлення цієї продукції, просимо вжити заходи щодо вилучення її з обігу згідно із Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та інформувати Жмеринське управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області за адресою вул. Братерства, 40, 23100 м. Жмеринка, тел.(04332) 5-07-96

e-mail: zhmerynka@vingudpss.gov.ua

Залишити відповідь