Подарунки до новорічних свят військовослужбовцям

Подарунки до новорічних свят військовослужбовцям

Жмеринська райдержадміністрація не може залишатися осторонь історичних подій, які відбуваються в Україні. В умовах неоголошеної війни, яка ведеться на сході країни, наш громадянський обов’язок – допомогти та підтримати бійців Збройних сил України, усіх військових формувань, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу.

Саме тому, за дорученням голови Вінницької облдержадміністрації Сергія Борзова, з метою підтримання військовослужбовців, які беруть участь в ООС із стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях та у зв’язку з наближенням різдвяних та новорічних свят головою Жмеринської райдержадміністрації Інною Цимбал спільно з працівниками райдержадміністрації організовано збір продуктів харчування (яблук, цукерок, кави, чаю, печива та інших кондитерських виробів, мінеральної та солодкої води).

До акції долучилися усі територіальні громади Жмеринського району, зокрема дошкільні та навчальні заклади, підготувавши військовослужбовцям малюнки та привітання, щоб наші воїни відчули тепло і піклування земляків у дні новорічних свят. Логістику забезпечив депутат Северинівської сільської ради Владислав Король.

Весь зібраний вантаж 10 грудня 2021 року доставлено у м. Вінницю для подальшого транспортування в зону ООС.

Leave a Reply