«Велике будівництво» на Вінниччині: Відкрито ще одну амбулаторію загальної практики сімейної медицини, – Сергій Борзов

«Велике будівництво» на Вінниччині: Відкрито ще одну амбулаторію загальної практики сімейної медицини, – Сергій Борзов

Завдяки реалізації в області програми Президента України «Велике Будівництво» віднині мешканці сіл Бабин та Даньківка, що в Іллінецькій територіальній громаді Вінницького району, мають сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини.Сьогодні, 9 грудня, в офіційному відкритті медичного закладу взяли участь Голова ОДА Сергій Борзов та народний депутат України Ірина Борзова.


Нагадаємо, капітальний ремонт Бабинської амбулаторії загальної практики сімейної медицини завершено у рамках президентської програми Володимира Зеленського «Велике Будівництво». На будівництво амбулаторії 2,4 млн грн були профінансовані за рахунок субвенції на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. Майже 302,3 тис грн виділено з бюджету Іллінецької ТГ.
Амбулаторія обслуговуватиме півтори тисячі жителів громади, Бабин та Даньківка. Медична установа розрахована на монопрактику, тут передбачена одна посада лікаря, дві – медичної сестри, одна – молодшої медичної сестри.


Вітаючи мешканців громади з цією приємною подією, очільник області відмітив: «Амбулаторія має сьогодні  2 нових автомобілі «Рено Дастер», які придбані за кошти державної субвенції. Також медзаклад оснащений всім необхідним обладнанням. 90% коштів були виділені із державного бюджету у рамках програму «Сільська медицина» , 10% – складають кошти територіальної громади. І найголовніше, що тут працює молодий лікар, який надає якісні медичні послуги».


Народний депутат Ірина Борзова звертаючись до присутніх відмітила: «Важливо забезпечити сучасним медичним обладнанням та створити комфортні умови для роботи медичних працівників, аби мешканці сіл отримували якісні медичні послуги. А це можливо тільки завдяки спільній співпраці влади, місцевого самоврядування та громади. Дякую усім, хто долучився до цієї справи, а результат спільної роботи – сучасна амбулаторія загальної практики сімейної медицини, яка працюватиме на користь людей»,- резюмувала народна обраниця.

Залишити відповідь