Нарада щодо визначення місця дислокації формування територіальної оборони

Нарада щодо визначення місця дислокації формування територіальної оборони

Сьогодні, 30 листопада, під керівництвом голови Жмеринської районної державної адміністрації Інни Цимбал відбулась нарада з питань розміщення підрозділу територіальної оборони (ТРО), а також організації та функціонування штабу батальйону ТРО.

У нараді брали участь начальник Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки – полковник Андрійчук Тарас Михайлович, який ознайомив присутніх про завдання, визначені Законом України «Про основи національного спротиву». Даним документом передбачено створення підрозділів ТРО в кожному районі, визначено структуру та функції територіальної оборони, а саме: підтримка Конституційного ладу, охорона та оборона державних об’єктів, здійснення відмобілізації населення.

Командир обласної бригади територіальної оборони – підполковник Юрій Парадюк довів вимоги до облаштування та технічних характеристик приміщень, їх географічного розташування, у яких з 1 червня 2022 року розпочне повноцінно функціонувати військова частина.

Підсумовуючи сказане, начальник району територіальної оборони -голова райдержадміністрації Інна Цимбал наголосила на всебічній підтримці тих пропозицій, які були обговорені, але основою успіху є об’єднання зусиль та конструктивної співпраці керівників територіальних громад, розташованих навколо адміністративного центру м. Жмеринка та чіткої взаємодії з військовим керівництвом.

Залишити відповідь