Сільськогосподарська галузь є основною в нашому регіоні

Сільськогосподарська галузь є основною в нашому регіоні

У неділю відзначили своє професійне свято працівники сільського господарства. Не дарма їх називають годувальниками країни, адже з хлібного зерна починається потужність та сила нашої економіки, відповідно і розвиток держави.

З цієї нагоди 24 листопада, голова Жмеринської райдержадміністрації Інна Цимбал відвідала ТОВ «ПОДІЛЛЯАГРОЗАХИСТ», яке знаходиться у смт. Браїлів, Жмеринської громади.

Інна Володимирівна принагідно привітала усіх працівників зі святом та подякувала за стабільне зростання агропромислового комплексу району, самовіддану й невтомну працю і за дорученням Сергія Борзова, голови Вінницької ОДА вручила Почесну грамоту Вінницької РДА та Вінницької обласної Ради головному агроному товариства – Підосичному Василю Васильовичу.

Компанія «Поділляагрозахист» забезпечує сільгоспвиробників України сучасними високотехнологічними засобами захисту рослин, якісним насіннєвим матеріалом і мікродобривами українських виробників та виробників провідних країн світу. Товариство ефективно співпрацює із партнерами по всій території України: від невеликих фермерських господарств до потужних сільськогосподарських формувань (холдингів). Одним із таких є Компанія “Тімак Агро Україна”, що входить у французьку групу Рульє, займається дослідженням та розробкою інноваційних рішень у галузі живлення сільськогосподарських культур.

Залишити відповідь