Призначення начальника Жмеринського районногоуправління ГУ ДСНС у Вінницькій області

Призначення начальника Жмеринського районногоуправління ГУ ДСНС у Вінницькій області

Вчора, 15 листопада 2021 року голова Жмеринської райдержадміністрації Інна Цимбал мала приємну нагоду привітати підполковника цивільного захисту Педосенка Володимира Васильовича з призначенням на посаду начальника Жмеринського районного управління ГУ ДСНС у Вінницькій області. Наказ про призначення перед особовим складом підрозділу Жмеринського РУ ГУ ДСНС оголосив начальник ГУ ДСНС у Вінницькій області Руслан Богданович Шевчук.

Атмосфера привітань була щирою, але короткою в часі. Перед новим керівництвом Жмеринського районного управління Володимиром Педосенком поставлена задача створення нових місцевих пожежних команд (МПК), добровільних пожежних команд в громадах Жмеринського району. Голова райдержадміністрації уважно вивчила план заходів рятувальної служби, який представив Руслан Шевчук та пообіцяла всебічне сприяння її, як депутата Вінницької обласної ради щодо створення на території району Центрів безпеки. Такі Центри мають відкритися в 50 населених пунктах України.

Для ознайомлення із ситуацією щодо створення місцевої пожежної команди учасники наради відвідали Северинівську громаду. Результатом об’єднання зусиль керівництва району, ГУ ДСНС, Северинівської сільської територіальної громади є великі напрацювання у с. Северинівка. Попередній голова Северинівської сільської ради Олександр Христюк розпочав роботу з розбудови та створення місцевої пожежної команди, яку успішно продовжує голова громади Василь Малярчук .

Фахівець з цивільного захисту Вячеслав Німак та директор КП «Северинівське» Сергій Ільющенков розповіли керівництву району та ГУ ДСНС у Вінницькій області про стан реконструкції МПК. Вони показали приміщення, пожежний автомобіль, інвентар і доповіли про проблемні питання.

Під час робочої зустрічі було обговорено перелік робіт, який необхідно виконати. Руслан Шевчук пообіцяв надати усіляку підтримку, як районному управлінню Володимиру Педосенку так і Северинівській громаді в комплектуванні пожежно рятувальних загонів обмундируванням, касками, протипожежним інвентарем.Інна Володимирівна наголосила, що керівництво громади має мудрий підхід до людських ресурсів. Багато проведено реконструкцій та ремонтів приміщень, розташованих на їх території. Тому завершення робіт по Северинівській МПК буде залежати від злагоджених дій та фінансової спроможності ТГ.

32Вы и ещё 31Поделились: 1НравитсяКомментироватьПоделиться

Залишити відповідь