У Северинівській сільській громаді  діти та дорослі віднині матимуть додаткові можливості займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я.

У Северинівській сільській громаді діти та дорослі віднині матимуть додаткові можливості займатися спортом і зміцнювати своє здоров’я.

Адже саме тут, на на спортивному  майданчику Северинівського ліцею облаштували новий спортивний майданчик «Активні парки» в рамках реалізації Програми Президента України «Здорова Україна».

     Привітати громаду з визначною подією завітала голова Жмеринської райдержадміністрації Інна Цимбал, яка у своєму виступі зазначила, що відкриття активного парку є знаковою подією для громади. Адже місцева молодь бере участь у різних турнірах, тож сучасний майданчик дозволить їм ще активніше долучатися до спорту та допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.

«Активні парки» – це не просто побудова спортивних локацій. Там знаходяться відповідні спортивні елементи, біля яких розміщені QR-коди з доступом до онлайн тренувань від відомих чемпіонів та українських зірок. Просто навівши камеру телефона на цей код люди можуть отримати корисні поради від відомих співвітчизників, кумирів українців та слідувати їхньому прикладу.

        Приходьте до локацій Здорової країни та тренуйтеся, адже спорт – це запорука гарного здоров’я.

Залишити відповідь