Вінниччина отримала 17 мільйонів гривень державної субвеції на кисневі станції та кріогенні газифікатори, – Сергій Борзов

Вінниччина отримала 17 мільйонів гривень державної субвеції на кисневі станції та кріогенні газифікатори, – Сергій Борзов

До спеціального фонду обласного бюджету спрямовані кошти субвенції для забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я. Про це повідомив Голова ОДА Сергій Борзов.

«Мова йде про ті заклади, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19»– коментує очільник області.

Які вінницькі лікарні отримають допомогу від держави?

Кисневі станції:

  1. Барська міська лікарня
  2. Вінницький обласний клінічний фтизіопульмонологічний центр
  3. Шаргородська міська лікарня
  4. Ладижинська міська лікарня

Кріогенні газифікатори:

  1. Жмеринська центральна районна лікарня
  2. Калинівська центральна районна лікарня
  3. Могилів-Подільська ОЛІЛ
  4. Гайсинська центральна районна лікарня
  5. Немирівська міська лікарня

«Щодо ситуації з киснем загалом. Він є! Усі ковідні лікарні області забезпечені киснем. А сьогодні це 21 медичний заклад.  За останню добу використали 15,3 тонни. У запасі є 37,9 т. Щодня маю повну інформацію по кожній лікарні. І щодня запаси поповнюємо.  Попри високий рівень споживання, кисень стабільно постачаємо у всі «ковідні» лікарні. Саме закупівля кисневих станцій та кріогенних газифікаторів має вирівняти ситуацію у тих медзакладах, де використовують балони. Адже тепер вони самі забезпечуватимуть себе киснем.  Газифікатори і станції – це те, що залишиться в наших лікарнях. Коронавірус уже зробив певну реформу у нашій медицині. З киснем зокрема. Це як з диханням: ми не помічаємо як ми дихаємо, але коли починаємо задихатися, тоді розуміємо. Бережіть себе!  Шукайте «оксиген» в природі, а не в балонах!» – підкреслив Сергій Борзов.

Залишити відповідь