Дітям і молоді потрібно створювати умови для розвитку і занять спортом, не лише в містах, а й у селах.

Дітям і молоді потрібно створювати умови для розвитку і занять спортом, не лише в містах, а й у селах.

У 2021 році за сприяння народної депутатки України Ірини Борзової з державного бюджету було залучено рекордну суму коштів, а це майже 15,057 млн. грн. на реконструкцію двох об’єктів, які знаходяться на території смт. Браїлів Жмеринської територіальної громади: оздоровчий спортивний комплекс «Авангард» та харчоблок У Браїлівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. В.О. Забаштанського.

Вчора, 9 листопада за дорученням голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергія Борзова голова Жмеринської райдержадміністрації Інна Цимбал, спільно із заступником Євгенієм Корнійчуком та головним спеціалістом відділу з питань архітектури та просторового розвитку Євгенієм Дубовим здійснили огляд об’єктів у смт. Браїлів , які фінансуються з державного бюджету.

Реконструкція оздоровчого спорткомплексу «Авангард» увійшла до програми Президента України «Велике будівництво» та із державного бюджету виділено 13 млн. 700 грн.. Це будівля колишнього дитячого садочку, яка десятиліттями руйнувалась. Ще з 2018 року спорткомплекс перебував у недобудованому стані. На сьогоднійшній день організацією ТОВ «ЖК – ГАРАНТ» проводяться маштабні будівельні роботи. На прилеглій території спортивного комплексу проводиться робота з встановлення системи каналізації з двох колодязів з переливом для очіщення стоків води аеробними бактеріями, укладання тротуарної плитки з бардюрами. На території комплексу змонтовано склад для зберігання деревини для опалювання будівлі. В приміщені спорткомплексу проводяться оздоблювальні роботи внутрвшніх стін. Будівельні роботи просуваються відповідно плану, підрядник забезпечує усіма необхідними матеріалами.

У Браїлівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. В.О. Забаштанського реалізовується проєкт «Від сучасного харчоблока до здорового та безпечного харчування», який увійшов до програми «Спроможна школа для кращих результатів». В рамках даної програми на реконструкцію харчоблоку виділено з державного бюджету 1,358 млн. грн.На сьогоднішній день в закладі ведуться ремонтні роботи згідно плану, бригади спеціалістів змінюють одна одну. Облаштовано електропроводку, ведуться внутрішні оздоблювальні роботи.

Залишити відповідь