«Велике будівництво» на Вінниччині: завершується капітальний ремонт дорожнього покриття та мосту на дорозі М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський»

«Велике будівництво» на Вінниччині: завершується капітальний ремонт дорожнього покриття та мосту на дорозі М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський»

В рамках програми Президента України на автомобільній дорозі М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» км 413-418 розширено проїзну частину дороги до нормативних показників,

В рамках програми Президента України на автомобільній дорозі М-21 «Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський» км 413-418 розширено проїзну частину дороги до нормативних показників, завершено фрезерування старого покриття, влаштування шару регенерації, вирівнюючого та верхнього шарів, ЩМА по основній протяжності ділянки, водовідведення, укріплення узбіччя.

Про це повідомив Голова ОДА Сергій Борзов. Також він зазначив, що на Вінниччині відновлюють міст, який не ремонтували 84 роки

Міст в селі Немія, що в Могилів-Подільському районі, це одна із ділянок капітального ремонту автомобільної дороги державного значення М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський.

Під час ремонту мосту в с. Немія розширено проїзну частину, влаштовано нову монолітну накладну проїзної частини, встановлено деформаційні шви та облаштовано гідроізоляцію.

У 2021 році залишилось здійснити влаштування водоскидів та бар‘єрного огородження, встановлення дорожніх знаків та створення нового пішоходного мосту.

«Програма Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво» змінює дороги заради людей!»,  – резюмував Сергій Борзов.

Залишити відповідь