З 26 жовтня червоний рівень епідемічної небезпеки діятиме на територіях Рівненської та Миколаївської областей

З 26 жовтня червоний рівень епідемічної небезпеки діятиме на територіях Рівненської та Миколаївської областей

На територіях Рівненської та Миколаївської областей з 00 год. 00 хв. 26 жовтня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки.

Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 жовтня.

«В Миколаївській області три дні поспіль перевищують встановлені показники, які дозволяють нам ввести регіон в червоний рівень. Це стосується питань охоплення тестувань, рівня госпіталізації і, на жаль, завантаженості ліжок з киснем. Завантаженість ліжок з киснем вже два дні поспіль перевищує 70%», – зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

За його словами, в Рівненській області три дні поспіль перевищують допустимі показники щодо коефіцієнта охоплення тестуваннями і рівня госпіталізації.

Таким чином, за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 26 жовтня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Рівненської та Миколаївської областей.

В регіонах застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

Головам ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.

Крім того, на засіданні прийнято рішення щодо поновлення діяльності робочої групи, яка була утворена на виконання доручення Прем’єр-міністра 16 грудня 2020 року, стосовно перевірки стану виконання облдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування завдань визначених законами України, актами Кабінету Міністрів, дорученнями Прем’єр-міністра щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Робоча група має невідкладно оновити склад та розпочати роботу, а саме провести з виїздом в регіони перевірки стану виконання завдань, визначеними протокольними рішеннями Комісії ТЕБ та НС щодо поширення COVID-19, а також вимог постанови Кабінету Міністрів про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів.

Залишити відповідь