Вакцинуватися ще зручніше: вже майже 13,5 тис. людей щепились у нових пунктах у відділеннях Укрпошти

Вакцинуватися ще зручніше: вже майже 13,5 тис. людей щепились у нових пунктах у відділеннях Укрпошти

7-9 жовтня 2021 року в пунктах щеплень від COVID-19, які відкрилися в окремих відділеннях Укрпошти в усіх регіонах країни, вакцинували 13 472 людей.

Першу дозу антиковідної вакцини тут отримали 8 832 пенсіонери, другу дозу – 4 265 пенсіонерів. Також у цих пунктах продовжилася вакцинація працівників самої Укрпошти. За четвер-суботу першу дозу отримали 326 співробітників, другу – 49.Нагадаємо, що 7 жовтня у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України у відділеннях Укрпошти запрацювали перші тимчасові пункти вакцинації.Вакцинуватися в них можуть всі охочі – для цього потрібно просто зайти у відділення Укрпошти, де проводить щеплення мобільна бригада, і без попереднього запису чи реєстрації отримати щеплення. Із собою треба мати паспорт та ідентифікаційний код.У зоні ризику важкого перебігу та смерті від COVID-19 – люди літнього віку та люди з хронічними захворюваннями.

За даними електронної системи охорони здоров’я, 82% померлих від COVID-19 за весь період в Україні — люди віком від 60 років. Наразі понад 3 млн літніх українців отримують пенсію у відділеннях Укрпошти.

Пункти щеплень у відділеннях Укрпошти допоможуть захистити від важкого перебігу COVID-19 та зберегти життя мешканців найменших і найвіддаленіших населених пунктів, оскільки поштові відділення є навіть у тих невеликих містах і селах, де немає закладів охорони здоров’я.Більше інформації про вакцинацію проти COVID-19 на vaccination.covid19.gov.ua.#Вакцинація

Залишити відповідь