Громади Вінниччини отримають кошти з обласного бюджету на закупівлю сміттєвозів та охорону водних ресурсів

Громади Вінниччини отримають кошти з обласного бюджету на закупівлю сміттєвозів та охорону водних ресурсів

1 жовтня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Здітовецького відбулось засідання конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовищапід час якої було розглянуто першочергові природоохоронні заходи за напрямами природоохоронної діяльності.

 Участь у засіданні взяли перший заступник головио бласної ради Володимир Кістіон, заступник голови обласної ради Анатолій Ткач, директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдердадміністрації, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та представники громадськості.

З метою вирішення та забезпечення в області належної екологічної безпеки для населення та охорони навколишнього середовища під час засідання члени комісії розглянули питання щодо придбання за кошти з обласного бюджету сміттєвозів у три територіальні громади Вінниччини – Літинську, Шаргородську та Могилів-Подільську.

Крім того, було розглянуто заходи щодо охорони і раціонального використання водних ресурсів, а сааме будівництва системи каналізації в смт Стрижавка та очистки р. Південний Буг в межах м. Хмільник та Хмільницького району.

Разом з тим, члени комісії обговорили виділення з обласного екологічного фонду 300 тис. грн для охорони зубрів та створення кормової бази для цих червонокнижних тварин.

В ході засідання конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та відповідного обговорення, реалізація всіх заходів була підтримана одноголосно.

Залишити відповідь