Перевірка готовності місця проведення навчальних зборів з військовозобов’язаними

Перевірка готовності місця проведення навчальних зборів з військовозобов’язаними

Організація та розвиток територіальної оборони є одним із пріоритетних в умовах сьогодення. Тому 22 вересня 2021 року, у переддень проведення командно-штабних навчань на території Жмеринського району, делегацією у складі Сергія Борзова – голови Вінницької ОДА, Інни Цимбал- начальника району територіальної оборони, голови Жмеринської райдержадміністрації та інших керівників проведено ознайомлення зі станом готовності окремого батальйону територіальної оборони до виконання поставлених завдань.

Керівниками області та району відзначено зусилля очільника Барської міської ради Володимира Саволюка у залученні місцевих ресурсів та організації робіт для підготовки місця проведення навчальних зборів. Сергій Борзов після спілкування з військовими висловив побажання успішного проведення навчань з дотриманням усіх правил безпеки та виконання запланованих заходів.

У свою чергу Цимбал Інна висловила переконання, що набуття індивідуальних навичок військовозобов’язаними в складі свого підрозділу та військової частини підвищить бойове злагодження, а об’єднання зусиль влади, військових, волонтерів матиме завжди належний стан готовності до дій у складних ситуаціях.

Залишити відповідь