У рамках національної програми Президента України «Велике Будівництво», у Гайсинському районі завершено капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення

У рамках національної програми Президента України «Велике Будівництво», у Гайсинському районі завершено капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення

У рамках національної програми Президента України «Велике Будівництво», у Гайсинському районі завершено капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-04-08 Гайсин-Теплик (м. Гайсин – с. Кущинці) загальною протяжністю 7,133 км.

Ремонтні роботи здійснювали у межах населених пунктів м. Гайсин та с. Кущинці.

Під час проведення закупівлі та виконання робіт вдалось зекономити кошти Державного дорожнього фонду – у сумі понад 33 млн. гривень. Ми відновили дорожній одяг, укріпили узбіччя, влаштували тротуари та дорожнє огородження, встановили дорожні знаки та сигнальні стовпчики і нанесли дорожню розмітку.

Для зручності громадян ОТГ влаштували 3 автобусні зупинки та таблички з назвами населених пунктів біля них та облаштували 2 нових посадкових майданчика. Для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення влаштували понижені бордюри та тактильну плитку на посадкових майданчиках.

Однією з основних задач Підприємства є контроль якості виконання ремонтних робіт, адже ми здійснюємо оплату лише якісно виконаних робіт. Тому, інженери Відділу якості та технічного контролю постійно слідкували за якістю виконання робіт, відповідністю операцій технологічній карті. А працівники Лабораторії з контролю якості виробництва здійснювали регулярний контроль якості робіт та матеріалів. Капітальний ремонт мали завершити до кінця вересня 2021 року, однак працювали кожного дня у посиленому режимі та випередили календарний графік. Гарантія на дорожній одяг – 10 років.

У квітні ми розповіли та продемонстрували один з етапів ремонтних робіт на даній ділянці автомобільної дороги програмі «ДЖЕДАІ» телеканалу «2+2», оцінка була позитивна, Україна побачила, що програма Президента України «Велике будівництво» це не просто гасла та яскраві картинки, а реальні дії, які допомагають з’єднувати міста та села Вінниччини новими дорогами та мостами, якими ми користуємось сьогодні, і які залишаться після нас.

Залишити відповідь