Сергій Борзов: Маємо результат – надійне транспортне сполучення з Ямпільського, Могилів-Подільського, Тульчинського районів у напрямку з південного заходу на північних схід та виїзду на міжнародну трасу М-12

Сергій Борзов: Маємо результат – надійне транспортне сполучення з Ямпільського, Могилів-Подільського, Тульчинського районів у напрямку з південного заходу на північних схід та виїзду на міжнародну трасу М-12

Міст 207 метрів у селі Семенки – найдовший на Вінниччині, оглянув Голова облдержадміністрації Сергій Борзов разом із народними депутатами України Олександром Корнієнком, Романом Грищуком та Іриною Борзовою.

Це один із об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво-2020» на дорозі місцевого значення О-02-21-05 Торків-Брацлав-Леухи-ст. Монастирище км 36+040.

«Завершили капітальний ремонт мосту, якому 45 років,наприкінці минуло року, – зауважує Сергій Борзов,- До 2020 року міст довжиною 206,7 метрів і висотою 11 метрів жодного (!) разу не ремонтували».

Очільник області зазначив, що для відновлення мосту було використано:
• 87 тонн стального прокату;
• 800 кубічних метрів бетону;
• 900 тонн асфальтобетонної суміші;
• 660 метрів металевого перильного та бар’єрного огородження.
Відновлено проектну вантажопідйомність.

Підрядник гарантує 10 років придатності та міцності мосту за безперервної й нормальної експлуатації.

Окрім цього, протягом серпня 2020 року – червня 2021 року відремонтували ділянку автомобільної дороги, на якій розташований даний міст – 11,8 км. Дорога розпочинається та частково проходить в межах населеного пункту м. Брацлав, через с. Грабовець, завершується в с. Семенки.
Сьогодні маємо результат: надійне транспортне сполучення з Ямпільського, Могилів-Подільського, Тульчинського районів у напрямку з південного заходу на північних схід, виїзду на автомобільну дорогу М-12 «Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка», що входить до складу міжнародного коридору Go Highway та об’єктів виробничої діяльності між собою, та виїзду на регіональну дорогу Р-08 – транспортний коридор до Молдови.

«Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» саме такий шлях через Вінниччину стане найшвидшим маршрутом з центрального регіону України до країн Центральної та Південно-Східної Європи»,- підсумував Сергій Борзов.

Залишити відповідь