Турбота про здоров’я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління.

Турбота про здоров’я дітей є одним з основних показників ставлення держави до проблем підростаючого покоління.

Управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації інформує.

Одним із найважливіших стратегічних завдань нашої держави в забезпеченні соціального захисту дитинства є реалізація їх права на оздоровлення та відпочинок.

Управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації в співпраці з Департаментом соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації  організовує  оздоровлення та відпочинок для  дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

В   літку 2021 року  14 статусних дітей Жмеринського району  відпочивали у державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія»       (м. Одеса) , 10 дітей пільгової категорії у державному підприємстві України «Міжнародний дитячий центр «Артек» ( м. Київ, Пуща Водиця).

На сьогоднішній день знаходяться на відпочинку 55 дітей   шкільного віку (7 – 17 років) пільгових категорій в оздоровчому  закладі  ТОВ «Курортне об’єднання «Перлина Чорномор’я» (Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка),   5 статусних дітей в дитячому таборі відпочинку, оздоровлення та патріотичного виховання дітей та молоді в Карпатах «Соколята» ( м. Хирів).

Звертаємо увагу, що оздоровлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, відбувається не лише влітку в закладах оздоровлення та відпочину, алей до кінця року.

На сьогодні продовжується прийом документів в територіальних громадах району дітей пільгових категорій, які  мають можливість відпочити у вересні місяці 2021 року в  ДПУ «Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ) та оздоровчому  закладі  ТОВ «Курортне об’єднання «Перлина Чорномор’я» (Одеська обл., м. Білгород-Дністровський, смт Сергіївка).

Путівки надаються безоплатно або із частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, яку вносять батьки відповідно до пільгової категорії дитини.

Вікова категорія дітей – від 7 до 17 років включно.

Основні умови: відсутність протипоказань за станом здоров’я, наявність карти щеплень, форма первинної облікової документації № 079/о «Медична довідка на дитину, яка від’їжджає в дитячий заклад оздоровлення та відпочинку», оформлена належним чином за три дні до початку оздоровчої зміни.

За рахунок бюджетних коштів дитина має право на забезпечення путівкою до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку один раз на рік за умови, що пільгова путівка за бюджетні кошти не надавалась їй у поточному році іншими уповноваженими установами.

Залишити відповідь