Виконано капітальний ремонт місцевої дороги, яка з’єднує міста Гайсин та Теплик: ми обіцяли, ми зробили! – Сергій Борзов

Виконано капітальний ремонт місцевої дороги, яка з’єднує міста Гайсин та Теплик: ми обіцяли, ми зробили! – Сергій Борзов

У рамках національної програми Президента України «Велике Будівництво» в Гайсинському районі завершено капітальний ремонт дороги загальною протяжністю 7,133 км.

Це автомобільна дорога загального користування місцевого значення О-02-04-08 Гайсин-Теплик (м. Гайсин – с. Кущинці).

Проінспектував результати ремонтних робіт Голова обласної державної адміністрації Сергій Борзов. Дорожні роботи здійснювали у межах населених пунктів м. Гайсин та с. Кущинці.

«Під час проведення закупівлі та виконання робіт вдалось зекономити кошти Державного дорожнього фонду у сумі понад  35 млн гривень», – повідомив Сергій Борзов.

Шляховики відновили дорожній одяг, укріпили узбіччя, влаштували тротуари та дорожнє огородження, встановили дорожні знаки та сигнальні стовпчики і нанесли дорожню розмітку. Для зручності мешканців громади влаштували 3 автобусні зупинки та таблички з назвами населених пунктів біля них та облаштували 2 нових посадкових майданчика.  А для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення влаштували понижені бордюри та тактильну плитку на посадкових майданчиках.       

Інженери відділу якості та технічного контролю СМАД у Вінницькій області постійно слідкували за якістю виконання робіт, відповідністю операцій технологічній карті. А працівники Лабораторії з контролю якості виробництва здійснювали регулярний контроль якості робіт та матеріалів.

Капітальний ремонт мали завершити до кінця вересня 2021 року, однак працювали кожного дня у посиленому режимі та випередили календарний графік. Гарантія на дорожній одяг – 10 років.

«Програма Президента України «Велике будівництво» – це не просто гасла та яскраві картинки, а реальні дії, які допомагають з’єднувати міста та села Вінниччини новими дорогами та мостами, якими ми користуємось сьогодні, і які залишаться після нас», – резюмував керівник регіону.

Залишити відповідь