У Вороновицькій громаді відкрили Алею Слави полеглим Захисникам України. Кожен з них, ставши на захист Батьківщини, віддав найдорожче – своє життя.

У Вороновицькій громаді відкрили Алею Слави полеглим Захисникам України. Кожен з них, ставши на захист Батьківщини, віддав найдорожче – своє життя.

У заході взяли участь заступник начальника ОВА Денис Столяренко, представники місцевої влади, духовенства, родини полеглих Захисників, військовослужбовці, мешканці громади.

Імена та портрети 84-х загиблих воїнів з Вороновицької громади, викарбувані на меморіальних стендах – як символ незламності українського народу, памʼяті та вдячності за найвищу жертву в ім’я майбутнього держави.

Вічна памʼять і шана!

Слава Україні!🇺🇦

Залишити відповідь