Любов до України єднає нас!

Сьогодні, 20 серпня, розпочались урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України та Дня державного прапора України. За участі голови районної державної адміністрації, депутата вінницької обласної ради Інни Цимбал , громадськості району та представників територіальних громад відбулися урочисті збори та офіційна церемонія відкриття оновленої міськрайонної Дошки пошани.

За поданням трудових колективів району за наполегливу працю, велику відповідальність за доручену справу, активну громадську позицію та з нагоди 30-ї річниці Незалежності України на міськрайонну Дошку пошани занесено 27 достойних, кращих працівників громадськості району та 4 трудових колективи: Комерційне неприбуткове підприємство «Барська міська лікарня» Барської міської ради ( головний лікар Костенко Олександр Сергійович). Відокремлений підрозділ громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» смт.Браїлів (голова Окаєвич Микола Леонтійович). Станіславчицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Станіславчицької сільської ради (директор Півнюк Ганна Іванівна).Управління соціального захисту населення Жмеринської районної державної адміністрації (начальник управління Василик Надія Володимирівна).Кращі працівники та представники громадськості району:Барчина Леонід Анатолійович – начальник департаменту логістики, корпорації О.L.KAR м. Шаргород.Ведецький Микола Афанасійович – начальник Шаргородського комунального підприємства «Комунсервіс».Войтко Дмитро Віталійович – слідчий слідчого відділення Жмеринського районного відділу поліції, старший лейтенант поліції.Войтович Юрій Валерійович – Директор ФГ «Євро-Ленд-Плюс», депутат Жмеринської міської ради 8-го скликання.Година Надія Миколаївна – мати-вихователька дитячого будинку сімейного типу Копайгородської селищної ради.Горлей Володимир Савович – поет, голова літературно – мистецького об’єднання «Калинове гроно», Почесний краєзнавець України, Северинівська територіальна громада.Залевський Олександр Євгенович – начальник Комунального підприємства «Бар-благоустрій», м.Бар.Карнаух Оксана Григорівна – начальник відділу звітності та бухгалтерського обліку-головний бухгалтер Управління Державної Казначейської Служби України у Жмеринському районі та місті Жмеринка.Колісник Сергій Павлович – пожежний рятувальник 8-Державної пожежно-рятувальної частини м.Жмеринка.Креничний Геннадій Русланович – учасник антитерористичної операції на Сході України, місто Бар.Кузьмінська Інна Валеріївна – випускниця Сербинівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, село Сербинівці.Михайлов Василь Васильович – заступник директора Приватного Підприємства «УКРТЕРРА Плюс», село Токарівка.Мельник Ніна Іванівна – директор Олександрівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, село ОлександрівкаМайданюк Віталій Михайлович – менеджер зі збуту ТОВ «Євраліс Семенс України», Депутат Шаргородської міської ради 8-го скликанняМензарар Леся Ігорівна – депутат Жмеринської районної ради 8-го скликанняНартовський Юрій Юрійович – голова Громадської організації «Джерело надії», м.ЖмеринкаОгороднік Микола Олександрович – керівник Матинівського МПД (Укр.спирт)Огренчук Михайло Степанович – голова Фермерського господарства «Шарм-ОМ», село ДубоваОльховатий Ігор Васильович – випускник Жмеринського закладу загальної середньої середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Жмеринської міської радиПіщенко Олена Юріївна – заступник начальника відділу обслуговування громадян 6 головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.Піяківський Володимир Миколайович – голова фермерського господарства «Дементра-агро 1», с.Слобода МежирівськаСтаросуд Віталій Михайлович – Т.в.о. начальника відділення поліції №2 Жмеринського РВ поліції, підполковник поліції, місто Шаргород.Фальфушинський Руслан Максимович – заступник начальника – начальник мобілізаційного відділення Жмеринського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.Шаргало Анатолій Броніславович – директор СТОВ ім.Мічуріна ,село Довжок.Шароградська Тетяна Миколаївна – приватний підприємець, громадський діяч, місто Бар.Шахінський Петро Іванович – суддя у відставці Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області.Шишкін Богдан Вадимович – випускник Барського закладу загальної середньої середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 Барської міської ради. Очільниця району висловила щиру подяку хліборобам, робітникам та підприємцям, вчителям та медикам, військовим і правоохоронцям, митцям і науковцям, зазначивши, що вони без перебільшення, цвіт Жмеринщини, це ті люди, які звеличують наш край, роблять конкретні справи для того, щоб будувати, розвивати та прославляти нашу рідну землю.