Україну не погасити і не вимкнути! Бажаю вам сил і здоров’я пережити цю темряву! – Сергій Борзов привітав енергетиків з професійним святом
22 грудня – День енергетика. З професійним святом усіх причетних привітав Начальник ОВА Сергій Борзов. «Без світла світ стане інший. Ми вже це знаємо. Тепер знаємо про життя без електроенергії.…