1. Рекомендації Державної регуляторної служби України щодо оцінки регуляторного впливу проекту регуляторного акта на конкуренцію в рамках проведення аналізу регуляторного впливу (Завантажити)
  2. План підготовки проектів регуляторних актів по Жмеринському району на 2019 рік (Завантажити)
  3. Розпорядження № 532 Про конкурсний відбір інвестиційних проектів суб’єктів малого підприємництва, які передбачають залучення коштів районного бюджету (Завантажити)
  4. Положення про конкурсний відбір інвестиційних проектів суб’єктів малого підприємництва району, які передбачають залучення коштів з районного бюджету (Завантажити)
  5. Розпорядження №679 Про порядок часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (Завантажити)
  6. Порядок часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами банків, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації інвестиційних проектів (Завантажити)
  7. Розпорядження №349 Про організацію перевезень та врегулювання бюджетного фінансування видатків по компенсаційним виплатам за пільговий проїзд окремих категорій громадян з 2007 року (Завантажити)
  8. Додаток до плану підготовки проектів регуляторних актів по Жмеринському району на 2019 рік (Завантажити)
  9. Додаток до плану підготовки проектів регуляторних актів по Жмеринському району на 2019 рік (Завантажити)
  10. Розпорядження 461 Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування (Відкрити)