Керівництво Жмеринської районної державної адміністрації

Голова Жмеринської районної державної адміністрації
ЦИМБАЛ ІННА ВОЛОДИМИРІВНА

Посада: Голова районної державної адміністрації  Тел. приймальні: (04334) 5-00-10

                                                                               БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

                                                                   Дата народження: 29 червня 1972 року

  Освіта - вища: 1994 рік - Вінницький державний педагогічний інститут, за освітнім ступенем спеціаліст, за спеціальністю «Українська мова і література», кваліфікація «Учитель української мови і літератури» 2006 рік - Тернопільський державний економічний університет за освітнім ступенем магістр, за спеціальністю «Державна служба» та здобула кваліфікацію магістра з державної служби.

  Нагороди, почесні звання Почесна грамота Кабінету Міністрів України, 2012 р

  Депутат ради депутат Вінницької обласної ради VІII скликання

  Трудова діяльність

  • 09.1989 -06.1994 - навчання у Вінницькому державному педагогічному інституті м. Вінниця
  • 08.1994 -11.1998 - учитель української мови і літератури СЗШ І-ІІІ ступенів № 3 м. Нетішин Славутинського району Хмельницької області
  • 11.1999 -10.2002 - методист відділу освіти Жмеринської райдержадміністрації Вінницької області
  • 10.2002 -12.2003 - спеціаліст відділу внутрішньої політики апарату Жмеринської райдержадміністрації Вінницької області
  • 12.2003 -08.2005 - начальник відділу у справах сім’ї та молоді Жмеринської райдержадміністрації
  • 08.2005 - 01.2008 - головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту Жмеринської районної державної адміністрації Вінницької області
  • 01.2008 -10.2008 - заступник начальника відділу освіти Жмеринської районної державної адміністрації Вінницької області
  • 10.2008 - 02.2021 - начальник відділу освіти Жмеринської районної державної адміністрації Вінницької області
  • 10.2021 - 04.2021 - заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації
  • З 13 квітня 2021 року - Голова Жмеринської районної державної адміністрації
  Загальний стаж роботи: 25 років 06 місяців

Заступник голови Жмеринської райдержадміністрації
ДУБОВИЙ Євгеній Володимирович

Посада: Заступник голови Жмеринської райдержадміністрації Вінницької області

  Тел. приймальні: (04334) 5-00-10

  БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

  Громадянство - громадянин України

  Число, місяць і рік народження - 28 квітня 1976 року

  Місце народження - Україна, Вінницька область, Барський район, с. Балки

  Освіта - вища 1995р., Барський автомобільно-дорожній технікум, "Технічне обслуговування і ремонт автомобілів та двигунів", технік-механік; 2000р., Вінницький державний технічний університет, "Автомобілі та автомобільне господарство", інженер-механік.

  Науковий ступінь, вчене звання не має

  Володіння мовами українською, російською – (вільно), англійською - (зі словником)

  Нагороди, почесні звання не має

  Прийняття Присяги державного службовця -

  Ранг державного службовця -

  Категорія посади державної служби -

  Загальний стаж роботи 25 років 4 місяці 24 дні

  Стаж державної служби -

  Стягнення - не має

  Трудова діяльність

  • з 01.09.1995 по 15.07.2000 – студент Вінницького державного технічного університету;
  • з 14.08.2000 по 29.01.2001 – завідувач ремонтними майстернями ТОВ "Барський райагробуд";
  • з 05.02.2001 по 05.10.2004 – майстер цеху вичинки шкір СУІП "Блю Стар Лезер";
  • з 03.11.2004 по 12.05.2005 – перебував на обліку, як безробітній в Барському районному центрі зайнятості;
  • з 12.05.2005 по 28.10.2018 – водій автомобіля ГАЗ 3110 ВАТ "Барський машинобудівний завод";
  • з 29.10.2018 по 02.01.2020 – заступник начальника механоскладального цеху № 2 ПАТ "Барський машинобудівний завод";
  • з 03.01.2020 по 30.03.2021 – голова Барської районної державної адміністрації Вінницької області.
  • з 06.04.2021 - до цього часу заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації Вінницької області.

Заступник голови Жмеринської райдержадміністрації
СОЛЯНИК Вадим Сергійович

Посада: Заступник голови Жмеринської райдержадміністрації Вінницької області

  Тел. приймальні: (04334) 5-00-10

  БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

  Громадянство - громадянин України

  Число, місяць і рік народження - 03 лютого 1988 року

  Місце народження Україна, м. Шаргород

  Освіта вища, 2010 рік, Вінницький національний інститут ПрАТ «ВНЗ» МАУП при Міжрегіональній академії управління персоналом, за освітнім ступенем спеціаліст, за спеціальністю «Правознавство», кваліфікація «Спеціаліст з правознавства»,2020 рік Національна академія державного управління при Президентові України за освітнім ступенем магістр, за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» та здобув кваліфікацію ступінь вищої освіти магістр.

  Науковий ступінь, вчене звання не має

  Володіння мовами українською, російською – вільно,

  Нагороди, почесні звання -

  Прийняття Присяги державного службовця -

  Ранг державного службовця -

  Загальний стаж роботи 09 років 06 місяців 26 днів

  Стаж державної служби -

  Депутат ради депутат Вінницької обласної ради VІI скликання

  Стягнення не має

  Трудова діяльність

  • 29.07.2005-31.08.2005 -підсобний працівник ПП «Фенікс» м. Шаргород
  • 03.07.2009-31.01.2011 -юрисконсульт ВАТ «Шаргородський маслосирзавод м.Шаргород
  • 01.02.2011-16.05.2013 -заступник директора у сфері державних закупівель і тендерних торгів. Начальник юридичного відділу ПАТ «Шаргородський маслосирзавод»м.Шаргород
  • 02.07.2013-26.06.2014 -перебування на обліку Шаргородський районний центр зайнятості
  • 13.07.2016-05.05.2021 -заступник директора ТОВ «Формоза Компаціид Україна»»
  • 06.05.2021 – до цього часу заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації

заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації Вінницької області

Працює

 

заступник голови Жмеринської районної державної адміністрації Вінницької області

Громадянство

громадянин України

Число, місяць і рік народження       

01 березня 1986 року

Місце народження

Україна, Вінницька область, Жмеринський  район, с.Станіславчик

Освіта 

вища, 2009 рік, Національний університет  державної податкової служби України,  фінанси, спеціаліст з фінансів

 

Науковий ступінь, вчене звання    

не має

Володіння мовами

українською, російською – вільно

Нагороди, почесні звання           

не має

Прийняття Присяги державного службовця          

-

Ранг державного службовця 

-

Загальний стаж роботи 

03 роки  8  місяців 21 дн

Стаж державної служби

-

Депутат ради           

депутат Жмеринської міської ради VІII скликання

Стягнення

не має

 

.

Керівник апарату Жмеринської районної державної адміністрації
ТВЕРДОХЛІБ ВОЛОДИМИР МИХАЙЛОВИЧ


Посада: Керівник апарату районної державної адміністрації

  Тел. приймальні: (04334) 5-00-10

  БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

  Дата народження: 07 грудня 1966 року

  Одружений.

  Освіта - повна вища:

  2003 р. - Вінницький інститут регіональної економіки та управління,«Правознавство», кваліфікація – «Юрист»;

  2016 р. - Приватний вищий навчальний заклад «Університет сучасних знань», «Фінанси і кредит», кваліфікація – спеціаліст з фінансів і кредиту;

  2017р. - Жмеринська філія Приватного вищого навчального закладу «Університет сучасних знань» кваліфікація – «Правознавство» бакалавр права.

  ТРУДОВА ДІЯЛЬНІСТЬ

  • з 01.1985 по 04.1985 - Водій Жмеринська «Райсільгосптехніка»
  • з 04.1985 по 04.1985 - Служба в Радянській армії
  • з 08.1987 по 12.1987 - Водій Вінницької автобази зв’язку
  • з 12.1987 по 03.1990 - Водій відділової лікарні ст. Жмеринка
  • з 04.1990 по 07.1991 - Реалізатор готової продукції кооперативу «Силует» м. Жмеринка
  • з 07.1998 по 07.1999 - Робітник ПТП «Олександр» м. Жмеринка
  • з 07.1999 по 08.1999 - Начальник дільниці Жмеринської СТО ВАТ «Вінниччина Авто»
  • з 08.1999 по 04.2004 - Директор Жмеринської СТО ВАТ «Вінниччина-Авто»
  • з 04.2004 по 05.2015 - Директор філії «Жмеринка-Авто» ВАТ «Вінниччина- Авто»
  • з 08.2015 по 09.2016 - Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів Жмеринського УГГ
  • з 09.2016 по 11.2016 - Слюсар з контрольно-вимірювальних приладів та автоматики Жмеринського відділення ПАТ «Вінницягаз»
  • з 11.2016 по 06.2017 - Керуючий справами виконавчого комітету Жмеринської міської ради
  • з 07.2017 по 07.2017 - Юрисконсульт КП «Жмеринкакомунсервіс»
  • з 07.2017 по 08.2017 - Інженер з охорони праці та надзвичайних ситуацій КП «Жмеринкакомунсервіс»
  • з 08.2017 по 05.2018 - Інженер з охорони праці та надзвичайних ситуацій КП «Жмеринкакомунсервіс»
  • з 05.2018 по 07.2020 - Заступник міського голови виконавчого комітету Жмеринської міської ради
  • з 10.2020 - Керівник апарату Жмеринської райдержадміністрації
  Загальний стаж роботи 28 років