Підготовка до організації поїздки на оздоровлення за державний кошт.

15 дітей пільгових категорій громад Жмеринського району на 20 днів їдуть на оздоровлення за державний кошт:

– 4 дітей у період з з 19 квітня до 9 травня оздоровлюватимуться у таборі села Березники Свалявського району на Закарпатті;

– 11 дітей у період з 20 квітня до 10 травня оздоровлюватимуться на базі державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек».

Відповідно до окремого доручення, яке перебуває на особистому контролі Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА, інформація про право на оздоровлення системно доводиться родинам із відповідним статусом.

Список дітей на оздоровлення поточного періоду сформовано на підставі поданих заяв від батьків з відповідним пакетом документів:

– 5 дітей, що позбавлені батьківського піклування із Джуринської ТГ,

– 1 дитина – з родини учасника бойових дій, із Мурафської громади.

– 4 дитини – з родин учасників бойових дій, Шаргородської громади,

– 1 дитина, як внутрішньо переміщена особа, що має право на отримання допомоги на проживання, тобто з районів, які внесені в перелік як прифронтові, в окупації або в яких ведуться бойові дії, – із Барської громади,

– 4 дитини із малозабезпечених сімей: по 2 дітей із Барської та Копайгородської територіальних громад.

Про стан підготовки до організації поїздки під час зустрічі із начальником Жмеринської районної військової адміністрації Інною ЦИМБАЛ Цимбал Інна доповіла начальник управління соціального захисту населення Жмеринської РВА Наталя Гаврилюк. Вона вказала, що системно ведеться облік дітей, які мають право на оздоровлення, проводяться комунікації із родинами, які мають бажання оздоровлювати своїх дітей.

Керівник структури нагадала, що можуть скористатись можливістю оздоровлення:

• діти-сироти,

• діти, позбавлені батьківського піклування;

• рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;

• діти з малозабезпечених сімей;

• діти учасників бойових дій відповідно до пунктів 19-24 частини першої статті 6 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

• діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції;

• діти загиблих (померлих) осіб, визначених у частині першій статті 10-1 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту ”;

• діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи, які отримують допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам.

#Управління_cоціального_захисту_населення_Жмеринської_райдержадміністрації

#Барський_підрозділ_управління_соціального_захисту_населення_Жмеринської_РВА