Колегія по підсумках роботи Жмеринської райдержадміністрації в 2017 році та пріоритетні напрямки діяльності в 2018 відбулась 22 лютого 2018 році за участю першого заступника голови Вінницької облдержадміністрації Андрія Гижка, провладної еліти та громадськості району. Розпочалось засідання із вшанування хвилиною мовчання пам’яті Героїв Небесної Сотні. Від учасників зібрання делеговано представників для покладання корзини квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні та антитерористичної операції.

  20 лютого 2014 року став переломним днем в історії України – люди завагалися, а чи є ще надія на краще майбутнє. І виною цьому стало тодішнє керівництво держави з наказу котрого почали розстрілювати людей, які вийшли на мирний протест. Вони хотіли справедливості і захищали свою мрію, а натомість отримали кулю.

  Під час Революції Гідності загинули два жмеринчанина Валерій Брезденюк та Леонід Полянський, які назавжди залишаться для нас прикладом великої людської, громадянської та національної відваги, самовідданості, сили духу. Завдяки таким відчайдухам змінено хід нашої історії. Вони віддали свої життя відстоюючи права і свободи людини, захищаючи ідеали демократії та європейське майбутнє України.

  22 лютого в рамках співпраці між освітніми закладами району та Северинівської ОТГ відбувся семінар для творчо працюючих вихователів дошкільних установ з проблеми: «Формування основ соціальної та фінансової освіти у дітей дошкільного віку».

  До участі в даному методичному заході були запрошені представники з 6 ДНЗ: с.Северинівка, № 1-2 смт. Браїлів, с.Носківці, с.Мартинівка, с.Жуківці.

  Розпочала роботу семінару методист РМК Яременюк С.М., яка наголосила на актуальності та важливості питання економічної освіти дошкільників, їх підготовки до життя в умовах сучасного суспільства, орієнтованого на ринкові відносини.

  З урахуванням останніх змін мінімальний розмір аліментів збільшено. Відтепер суд не може визначити на дитину розмір аліментів менше ніж 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку (до цього було 30%).

  Наприклад, у 2018 році на дитину до 6 років мінімальний розмір аліментів становитиме 746 грн/місяць, на дитину від 6 років – 930 грн/місяць.

  Тимчасова допомога призначається кожні шість місяців починаючи з місяця, в якому подано заяву з усіма необхідними документами. Особи, які звернуться за призначення допомоги вперше вона призначатиметься з місяця звернення і доходи сім’ї визначатимуться за 6 місяців на момент звернення за допомогою.

  Під час кампанії декларування доходів фізичних осіб, яка цьогоріч триває в Україні з 1 січня до 1 травня, при отриманні у 2017 році доходів за межами України, необхідно подати річну декларацію про майновий стан і доходи. Адже платниками податку на доходи фізичних осіб згідно з чинним законодавством є фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як з джерела їх походження в Україні, так і іноземні доходи.

  Другий день поспіль перед громадою звітує Жуковецький сільський голова Н.Тріскун. 21 лютого 2018 року відбулися збори-сходи громадян с.Жуківці в приміщенні місцевої школи.

  Очільниця громади привітала учасників зібрання, представила громаді гостей з району. У заході взяли участь: голова Жмеринської районної державної адміністрації О.Легеза, його заступник О.Матвієнко, начальник відділу охорони здоров’я О.Ярмоленко, заступник начальника відділу у Жмеринському районі ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області А.Бесараба, дільничний офіцер поліції С.Кабаровський, головний спеціаліст по роботі зі зверненнями громадян Л.Кондратюк, головний спеціаліст відділу з питань перерахунку, призначення та виплати пенсій Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області М.Неприлюк, контролер СО «Жмеринські електричні мережі» І.Бондар, представники сільськогосподарських підприємств, депутати сільської ради, жителі села.

  21.02.2018 р. фахівці Жмеринського міськрайонного центру зайнятості провели виїзний захід в селі Почапинці, де зустрілись з депутатами, членами виконавчого комітету, роботодавцями, місцевими жителями та відвідали Почапинецьку ЗОШ-І-ІІІст.

  Під час розмови з очільниками села та громадою обговорювались плани діяльності сільської ради у 2018 році, перспективи розвитку, економічні, соціальні аспекти.

  Під час заходу фахівець відділу надання послуг роботодавцям, відповідала на запитання як роботодавців, так і шукачів роботи, підтримуючи та забезпечуючи партнерський соціальний діалог з питань реалізації програми зайнятості району.

  Браїлівський духовий оркестр взяв участь благодійному заході у Вінниці

  Зразковий дитячий духовий оркестр Браїлівського Будинку культури під керівництвом Віталія Тодосюка взяв участь в благодійному заході з нагоди вшанування учасників АТО за бої під Дебальцевим. Вечір пам’яті відбувся у Вінницькій обласній філармонії ім. М.Леонтовича. Ініціювали захід громадські організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів AТО» та «Українська організація інвалідів АТО». Воїнів АТО з Вінницької області, які брали участь у боях під м.Дебальцево, нагородили почесною відзнакою "За оборону Дебальцево". Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх загиблих Героїв.

  «Бентежна, тополина, калинова,
  Не випита, не вибрана до дна,
  Це наша українська рідна мова
  Немов бандури вічної струна»

  «Рідна мова дорога людині, як саме життя» - говорить народна мудрість. Адже без мови не може існувати народ та його культура. Рідне слово порівнюють з хлібом, мову називають дивом калиновим. Слово – різець, яким можна доторкнутися до найтонших рис в людському характері, до найпотаємніших куточків людської душі, до найсокровеннішого. Це мова Кобзаря, якого ми любимо і яким ми пишаємося.

  Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує, що платник податку на доходи фізичних осіб має право включити до податкової знижки частину суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, сплачених за звітний рік, з моменту визначення ним такого об’єкта як основне місце проживання у звітному податковому році за умови документального підтвердження витрат, що включаються до податкової знижки:

  - кредитного договору та нотаріально завіреного договору іпотеки;

  - відповідних платіжних документів, в яких чітко визначено суму сплачених відсотків за користування іпотечним кредитом та прізвище, ім’я, по-батькові платника податку як платника цих процентів (рахунок з печаткою про перерахування коштів через касу, платіжне доручення банку з відміткою про перерахування коштів);