Жмеринська ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області повідомляє:

 

  1.  Перелік рахунків, відкритих на ім' органів ДФС України за балансомим рахунком 3719 "Рахунок для зарахування коштів, які підлягають розподілу за виами загальнообовязкового державного соціального страхування", що вступають в дію з 02 травня 2019 року (Жмеринське управління ГУ ДФС у Вінницькій області) (Завантажити)
  2.  Додаток (Завантажити)

 


Увага!!! Реквізити рахунків!!!

  Реквізити рахунків, відкритих в Головному управлінні Державної казначейської служби України у Вінницькій області відповідно до наказу Державної казначейської служби України від 12.01.2018 №10 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» по м. Жмеринка та Жмеринському районі Жмеринської ОДПІ ГУ ДФС у Вінницькій області (229; 205)

  Реквізити рахунків

Реквізити рахунків для обліку доходів місцевого бюджету Вінницька область Рахунки вступають в дію з 02.07.2018 (Рахунки)

 


 

Офіційна заробітна плата - гідне забезпечення в майбутньому. (Жмеринська ОДПІ) (Скачати)

  • Платники єдиного податку не звільняються від сплати єдиного внеску за період своєї хвороби чи відпустки (Скачати)
  • Шановні клієнти АЦСК ІДД ДФС! (Скачати)
  • Єдиний податок: як відобразити у звіті виправлення помилки (Скачати)
  • Повертаємо пальне з оформленням акцизної накладної (Скачати)
  • З 2 серпня - нова форма звітності для «неприбутківців» (Скачати)
  • Реквізити рахунків для обліку доходів (державний бюджет), які діють з 30 січня 2017 року (Скачати)
  • Реквізити рахунків відкритих для органів Жмеринської ОДПІ Головного управління ДФС у Вінницькій області для зарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування відповідно до Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VІ " Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" (із змінами та доповненнями) (Скачати)

 


  Якщо платник знятий з реєстрації за однією податковою адресою та не зареєстрований за іншою, то йому необхідно подати податкову декларацію за попередньою адресою

  Конституцією України визначено, що кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан і доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

  Відповідно до Податкового кодексу України податкова декларація подається за звітний період у встановлені строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

  Пунктом п. 45.1 ст. 45 Податкового кодексу України передбачено, що платник податків – фізична особа зобов’язаний визначити свою податкову адресу.

  Податковою адресою платника податків-фізичної особи визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків в контролюючому органі. Водночас такий платник може мати одночасно не більше однієї податкової адреси.

  Громадянин України, а також іноземець чи особа без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні, зобов’язані протягом тридцяти календарних днів після зняття з реєстрації місця проживання та прибуття до нового місця проживання зареєструвати своє місце проживання. Батьки або інші законні представники зобов’язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Реєстрація місця проживання особи здійснюється в день подання особою документів. Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена органом реєстрації з одночасним зняттям з попереднього місця проживання.

  Отже, якщо фізична особа знята з реєстрації за однією адресою та не зареєстрована за іншою, то вона повинна подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи до контролюючого органу за попередньою податковою адресою.


  Порядок оподаткування зарплати, якщо працівник - студент

  Відповідно до п.п. 169.1.3 ст. 169 Податкового кодексу України, працюючий студент має право на суму податкової соціальної пільги у розмірі 150 відсотків від загальної суми пільги ( у 2016 році це становить 1033 грн. 50 коп.) при умові, що розмір його заробітної плати на місяць не перевищує 1930 гривень. Втім, якщо студент отримує стипендію з бюджету, то податкова соціальна пільга до заробітної плати такого платника податку не застосовується (п.п. 169.2.3 п. 169.2 ст. 169 ПКУ).

  Отже, студент, який не отримує бюджетну стипендію або отримує спонсорську стипендію та одночасно з навчанням працює та одержує заробітну плату, має право на застосування податкової соціальної пільги у розмірі 150 відсотків від загальної пільги при умові, що розмір його заробітної плати на місяць не перевищує 1930 гривень. Для того, щоб скористатися правом на підвищену пільгу, працівнику-студенту слід надати працедавцю заяву, до якої додати довідку з навчального закладу про те, що він там навчається та не одержує стипендію з бюджету. Надання «студентської» пільги зупиняється з місяця, що настає за місяцем, в якому працівник отримає диплом про здобуття освіти.

  Ще (Скачати)