Список телефонів працівників апарату, управлінь та відділів райдержадміністрації

станом на 05.06.18

 

Голова райдержадміністрації Легеза Олег Вячеславович 5-00-00
Перший заступник голови райдержадміністрації Монастирський Олександр Іванович 5-00-01
Заступник голови райдержадміністрації Матвієнко Олег Олексійович 5-00-03
Керівник апарату райдержадміністрації Москальчук Тетяна Григорівна 5-00-04
Приймальна   5-00-10
Апарат районної державної адміністрації
Відділ організаційної роботи
Начальник відділу Слащук Людмила Віталіївна 5-00-07
Гол. спеціаліст Бахмат Валентина Володимирівна 5-00-02
Гол. спеціаліст Швець Вадим Миколайович 5-00-02
Гол.спеціаліст    
Спеціаліст    
Головний спеціаліст з питань персоналу апарату райдержадміністрації
  Винокурова Тетяна Євгенівна 5-00-07
Відділ діловодства, контролю документів та роботи зі зверненнями громадян
Заступник керівника апарату-начальник відділу Савкова Світлана Василівна 5-00-11
Головний спеціаліст Коломієць Ігор Ярославович 5-00-15
Головний спеціаліст Кондратюк Ліна Василівна 5-00-95
Провідний документознавець Коваль Ірина Миколаївна 5-00-11
Сектор контролю
Завідувач сектору Коваль Майя Володимирівна 5-00-11
Головний спеціаліст Подгурська Жанна Анатоліївна 5-00-11
Відділ ведення державного реєстру виборців
Начальник відділу Тріскун Олександр Вікторович 5-12-19
Головний спеціаліст Єгоров Костянтин Станіславович 5-12-19
Провідний спеціаліст   5-12-19
Відділ фінансово – господарського забезпечення
Начальник відділу.головний бухгалтер Кульпіта Олена Валеріївна 5-00-06
Головний спеціаліст Пустовіт Тетяна Володимирівна 5-00-06
Головний спеціаліст Шульган Сніжана Вікторівна 5-00-11
Юридичний Сектор
Завідувач сектору Сенько Юрій Ярославович -
Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи Забунова Тетяна Олександрівна -
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю
Начальник відділу Сокол Оксана Володимирівна 5-00-25
Головний спеціаліст Чемес Олена Петрівна 5-00-25
Оператор комп’ютерного набору І категорії Гузовець Анастасія Янівна 5-00-15
Головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи  Нех Михайло Іванович 5-00-29
Управління та відділи районної державної адміністрації
Управління агропромислового та економічного розвитку
Начальник управління Цабак Катерина Олександрівна 5-00-19
Заступник начальника управління - начальник відділу розвитку сільської місцевості, врегулювання відносин власності та функціонування аграрного ринку Парчевський Яків Борисович 2-20-17
Начальник відділу організації виробництва сільськогосподарської продукції та фінансово - господарського забезпечення Назаренко Святослав Валентинович 2-07-71
Головний спеціаліст Буряченко Алла Анатоліївна 5-00-19
Головний спеціаліст Семенюк Оксана Михайлівна 5-00-19
Головний спеціаліст Навроцька Тетяна Вікторівна 2-13-65
Головний спеціаліст Демчишин Василь Петрович 2-07-71
Головний спеціаліст Думенко Тетяна Іванівна 2-20-17
Головний спеціаліст Гресик Дмитро Вікторович 2-20-17
     
Відділ охорони здоров’я
Начальник відділу Ярмоленко Олександр Миколайович  
Провідний спеціаліст    
Фінансове управління
Начальник управління Гамарник Володимир Анатолійович 2-13-18
Заст. нач., нач. від. бюджетної політики прогнозування та аналізу доходів Пастух Тамара Іванівна 2-16-47
Заст. нач. від. бюджетної політики прогнозування та аналізу доходів Генералова Галина Олександрівна 2-12-30
Нач.від. фін-госп забезпечення, гол. бухгалтер Атаманенко Валентина Миколаївна 2-14-38
Секретар Кудзієва Ганна Андріївна 2-13-18
Управління соціального захисту населення
Начальник управління Василик Надія Володимирівна 2-17-48
Заступник начальника управління-начальник загального відділу Купчик Ірина Сергіївна 2-12-58
Заступник начальника управління - начальник відділу праці Тарануха Ірина Михайлівна 2-12-58
Начальник фін-госп. відділу- головний бухгалтер Гаврилюк Наталя Миколаївна 2-12-58
Начальник відділу по призначенню соц. допомог Сулима Людмила Олександрівна 2-12-58
Начальник відділу по виплаті соц. допомог Коломійчук Галина Миколаївна 2-10-89
Начальник відділу державних соц. інспекторів Вдовиченко Надія Іванівна 2-10-89
Начальник відділу персоніфікованого обліку Кальчук Світлана Анатоліївна 2-12-58
Секретар Олійник Ліна Олегівна -
Служба у справах дітей
Начальник служби Довгополюк Наталія Василівна 5-00-50
Головний спеціаліст Жарук Юлія Петрівна 5-00-50
Головний спеціаліст Голуб Світлана Іллівна 5-00-50
Відділ містобудування, архітектури та інфраструктури
Начальник відділу, головний архітектор Побережний Іван Карпович 5-00-33
Головний спеціаліст    
Провідний спеціаліст Лановий Микола Олександрович 5-00-33
Сектор з питань цивільного захисту
Завідувач сектору Яковець Наталія Яківна 5-00-29
Інспектор Павлов Петро Данилович 5-00-29
Архівний відділ
Начальник відділу Жилавська Тетяна Євгенівна 5-00-30
Відділ освіти
Начальник відділу Цимбал Інна Володимирівна 2-21-30
Головний спеціаліст Твердохліб Жанна Петрівна 5-10-40
Головний спеціаліст Лукова Аліна Григорівна 2-17-88
Гол. спеціаліст по роботі з молоддю Кабаровська Тетяна Володимирівна 5-00-09
Гол. спеціаліст по спортивній роботі Скакун Олександр Михайлович 5-00-09
Приймальна Журавська Наталя Анатоліївна 2-17-88
Відділ культури та туризму
Начальник відділу Рубан Юрій Олексійович 5-00-31
Головний спеціаліст   2-19-45
Провідний документознавець Вільчинська Ніна Володимирівна 5-00-30
Директор КЗ «Жмеринський РБК» Доноаге Людмила Іванівна 2-09-31
Директор КЗ «Жмеринська ЦРБ» Шульган Леся Василівна 2-15-05
Бухгалтерія РБК   2-06-21
Відділ з питань державної реєстрації
Начальник відділу Ковальський Олександр Вікторович  
Державний реєстратор Левінський Анатолій Анатолійович  
Державний реєстратор