1. Інформаційне повідомлення Жмеринської районної державної адміністрації про проведення публічного звіту голови райдержадміністрації про підсумки соціально – економічного розвитку району за 2017 рік (Скачати)
  - Звіт голови райдержадміністрації про діяльність в 2017 році та представлення карти пріоритетів та цілей в 2018 році (Скачати)
  - Презентація (Відкрити)

  2. Повідомлення до публічного звіту управління Пенсійного фонду України Вінницької області про результати роботи в 2017 році (Скачати)
  - Звіт Жмеринського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області про результати роботи в 2017 році (Скачати)

  3. Публічне повідомлення до звіту начальника відділу економічного розвитку (Скачати)
  - Звіт начальника відділу економічного розвитку Жмеринської райдержадміністрації про проведену роботу у 2017 році (Скачати)

  4. Публічне повідомлення до звіту начальника управління соціального захисту (Скачати)
  - Звіт начальника управління соціального захисту населення Жмеринської райдержадміністрації про роботу у 2017 році (Скачати)

 


 

1. Інформаційне повідомлення Жмеринської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови облдержадміністрації «Про відзначення у Жмеринському районі Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут» (Скачати)

  Розпорядження Про відзначення у Жмеринському районі Дня Соборності України та Дня пам’яті Героїв Крут (Скачати)

2. Інформаційне повідомлення Жмеринської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту на 2016 рік (Скачати)

 Розпорядження Про підготовку та відзначення в районі 30-х роковин Чорнобильської катастрофи (Скачати)

3. Інформаційне повідомлення Жмеринської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про підготовку та відзначення в районі 20 - ї річниці Конституції України» (Скачати)

 Розпорядження Про підготовку та відзначення в районі 20 - ї річниці Конституції України (Скачати)